Jaroslav Svěcený reagoval na údajný románek se Žádníkovou Volencovou: Uvedl na pravou míru vztah s herečkou

Hudebník Felix Slováček oslaví za tři týdny 80. narozeniny, ale narozeninový koncert se odehrál v úterý. V pražské Lucerně hrál i slavný houslista Jaroslav Svěcený. Před pár dny však média psala, že byl v Itálii a že tam s ním odcestovala vdaná herečka a čtyřnásobná maminka Zdeňka Žádníková-Volencová.

Jaroslav Svěcený / Zdroj: youtube.com

Jaroslav Svěcený v rozhovoru pro Super.cz řekl, že se cítí skvěle, hraje v Česku i v zahraničí, například v Německu, Izraeli, Íránu nebo Iráku. Lidé chtějí poslouchat jeho hudbu a proto je šťastný.

Před časem média psala, že prý měl důvěrnější vztah smanažerkou Monikou Trávníčkovou, ženou herce Pavla Trávníčka. Nedávno se ale začaly šířit spekulace, že má údajně poměr s herečkou Zdeňkou Žádníkovou.

Zdeňka Žádníková-Volencová / Zdroj: youtube.com

Houslista tyto drby popřel, je podle něj pouze jeho kolegyní. Vysvětlil, že oba byli v Itálii, protože tam společně podepsali smlouvu. Někdo je tam uviděl a poté se začalo spekulovat. „Kauza se nekoná,“ ujistil Svěcený.

Nyní se však obává, že herečky nebo hudebnice se budou bát s ním vystupovat.

Jaroslav Svěcený / Zdroj: youtube.com

„Jsem single a věřím, že se jednou objeví dáma, kterou vám v klidu představím já sám a řeknu, že je to partnerka, se kterou žiju,“ řekl pro Super.cz Jaroslav Svěcený. Se svým životem je spokojený, teď má pocit, že dohání to, co předtím nestihl.

PSALI JSME: „MOJE DOKONALÁ DCERUŠKA“: ŠŤASTNÁ MAMINKA JENOVÉFA BOKOVÁ UKÁZALA FOTKU SE SVOU DCEROU

PŘIPOMÍNÁME: „CO NÁM ZŮSTANE, AŽ TELEFONY A TELEVIZE VYPNOU“: EVA BUREŠOVÁ ZVEŘEJNILA SILNÝ PŘÍSPĚVEK K ZAMYŠLENÍ

Share