„Co nám zůstane, až telefony a televize vypnou“: Eva Burešová zveřejnila silný příspěvek k zamyšlení

Eva Burešová nyní jezdí po republice a zpívá fanouškům na koncertech. V úterý byla v Ústí nad Labem, ve středu dorazila do Hradce Králové a ve čtvrtek má v plánu vystoupit v Jindřichově Hradci. Nedávno se ale zamyslela nad tím, co nám zůstane, až všechno vypnou.

Zpěvačka a herečka se nechala vyfotit u zrcadla a snímek zveřejnila na svém Instagramu. Fanoušků se zeptala, zda všechno udělali pro sebe a jestli pomohli svým blízkým.

Eva Burešová / Zdroj: youtube.com

Upozornila na to, že některé věci mohou velmi rychle utéct a nelze je vzít zpět. Proto by bylo potřeba pamatovat na opravdu důležité věci.

Eva Burešová / Zdroj: youtube.com

„Pojďme zpátky řešit lásku a podporu. Je to to jediné, co nám zůstane, až všechny telefony a televize vypnou… budeme mít už jen jeden druhého,“ napsala Eva Burešová.

Eva Burešová / Zdroj: youtube.com

Čas od času ji lidé kritizují, ale tentokrát s ní fanoušci souhlasili. „Máte úplnou pravdu Evi,“ napsala Sára. „Nádherná slova Evičko, jste úžasná a máte velkou pravdu. Jsem ráda že jste tak hodná,“ pochválila ji Jana.

PSALI JSME: „PŘIZNALA MI TO“: ORNELLA KOKTOVÁ SE VYJÁDŘILA K PODNIKÁNÍ SVÉ SESTRY CHARLOTTE ŠTIKOVÉ

PŘIPOMÍNÁME: FELIX SLOVÁČEK OSLAVIL 80. NAROZENINY V PRAŽSKÉ LUCERNĚ: NA KONCERT DORAZILY DÁDA PATRASOVÁ A LUCIE GELEMOVÁ

Share