„Už několik měsíců spolu ani nežijí“: Ivan Trojan a jeho manželka Klára prý prožívají krizové období. Spekuluje se i o rozvodu

Herecký pár Ivan Trojan a Klára Pollertová-Trojanová pravděpodobně prožívají krizové období. Objevily se spekulace i o rozvodu. Píše o tom server TN.cz s odkazem na Blesk.cz.

Manželé jsou spolu několik desetiletí, ale možná brzy už nebudou tvořit pár. „Už několik měsíců spolu ani nežijí,“ řekl pro Blesk.cz soused hereckého páru v Košířích.

Ivan Trojan / Zdroj: youtube.com

Klára Pollertová-Trojanová podle něj nyní žije jinde, doma zůstal její muž se psem. Dodal, že odešla právě herečka a navíc údajně chce rozvod.

Server Blesk.cz píše, že podle jeho informací měli manželé navštívit notáře ještě před dvěma měsíci, důvodem prý mělo být vypořádání společného majetku.

Ivan Trojan a Klára Pollertová-Trojanová / Zdroj: Profimedia.cz

Partneři vychovali čtyři syny. Naposledy se manželé objevili společně na veřejnosti letos v únoru.

Jejich soused dodal, že často procházeli krizí a bylo to vidět. Herec tuto situaci zatím nekomentoval.

Ivan Trojan / Zdroj: youtube.com

Před osmi lety Ivan Trojan řekl, že během krize je důležité, aby manželé nezapomněli, proč se vzali a co bylo mezi nimi dříve. Manželé by se podle něj měli snažit to překonat a udržet vztah.

PSALI JSME: JAROSLAVA OBERMAIEROVÁ PROŽÍVÁ TĚŽKÉ OBDOBÍ, KVŮLI DRAHOTĚ SE HEREČKA PŘESTĚHOVALA: „PLYN ZAČAL BÝT EXKLUZIVNÍ VĚC“

PŘIPOMÍNÁME: JIŘÍ KRAMPOL MUSEL DO NEMOCNICE, LEŽÍ NA JIP: „NECHÁPU, ŽE SI NEUVĚDOMUJE, JAK RISKUJE,“ ŘEKL HERCŮV MANAŽER

Share