Jasmina Alagič Vrbovská konečně řekla pravdu : „Dala jsem si aplikovat kyselinu hyaluronovou“

Jasmina Alagič Vrbovská přišla do své bývalé práce, tedy na SuperStar party, kde byla moderátorkou. Díky této práci se seznámila se svým současným manželem Patrikem Vrbovským, alias rapper Rytmus. Ale tentokrát přišla se svými „aktualizovanými“ rty.

1

Před pár dny zveřejnila balkánská kráska pár fotek se svým novým účesem. Většina fanoušků však nevěnovala pozornost vlasům, ale ústům, nebo spíše rtům.

Mnozí začali psát, že si zvětšila rty. Pak se rozhodla odpovědět všem ve stories na Instagramu, ale řekla, že to byla jen špatná fotka.

2

Po několika dnech se konečně přiznala: „AAANO, dala jsem si aplikovat kyselinu hyaluronovou.“ Napsala to pod snímek se svým stylistou, který zveřejnila na Instagramu.

„Momentálně jsou rty o něco větší, než budou finálně vypadat“ dodala moderátorka. Fanouškům nezbývá než týden počkat, aby uviděli, jestli měla pravdu.

3

Ve čtvrtek večer přišla na SuperStar party a její ústa se příliš nezměnila. Možná měla pravdu?

Čas od času však bylo možné si všimnout, že tyto rty jí způsobují určité problémy. Nejspíš kvůli otokům. Možná ji ale trápil údajně vymknutý kotník.

4

Na večírek přišla ve velmi krásných šatech. Navíc je to už půl roku od narození syna a Jasmina vypadá skvěle, má skvělou štíhlou postavu.

Opravdu potřebuje pomoc fitness trenéra, kterého sama hledala?

5

Její experimenty s rty však vyvolaly mnoho kritiky. Nelíbí se mnoha lidem, když něco vypadá zjevně nepatřičně.

Share