„Je to dobrý způsob, jak spolu strávit čas“ : Pokyny pro výrobu vánoční hračky z ponožky

Jak všichni víme, symbolem roku 2020 je podle čínského kalendáře krysa. Bylo to toto zvíře, které se poprvé objevilo před Buddhou a získalo tak právo otevřít kalendář.

Na celém světě je krysa považována za symbol moudrosti, lásky a bohatství.

Pokud tedy stále nevíte, jakou hračku vyrobit pro nový rok, důrazně doporučujeme tuto konkrétní možnost. Koneckonců, to je způsob, jak do domu nejen přinesete štěstí a peníze, ale také se skvěle bavíte nití a jehlou.

A pokud jsou v domě děti, budou mít zájem vědět, jak proměnit ponožku a barevnou stuhu na měkkou hračku.

BUDETE POTŘEBOVAT

– čistě šedá ponožka

– 2 různé barevné stuhy

– malý kousek plsti

– 2 černé korálky

– holofiber (výplň pro hračky)

– lepidlo

– značka

– černá nit

– jehly

VYTVOŘTE SI HRAČKU

Otočte ponožku dovnitř. Poté pomocí značky nakreslete čáru, po které ji budete řezat. Vzor by měl mít tvar srdce. Chcete-li to provést, přesuňte se od paty k přední části špičky. Okamžitě odřízněte tuto část.

.

Takový vzor by měl sestávat ze dvou polovin.

.

Pak vezměte barevnou stuhu . Měl by být široký asi 3 centimetry a dlouhý 15 centimetrů. Několikrát ji složte tak, aby byla viditelná pouze přední strana, jak je vidět na videu. Pak to musíte sešívat a svázat svazek s okrajem.

.

Podrobnosti o křížovém stehu. Blíže k široké části, natáhněte prošívanou barevnou stuhu. Pokračujte ve sešívání a ponechejte pouze malou část pásky.

.

Když téměř dosáhnete konce, otočte ponožku a vyplňte obrobek holofiberem skrz otvor, který se vytvořil. Poté díru úplně zašijte.

.

Teď, když je tělo připravené, našijte naše Beadovy oči našim Crowkům.

.

Proveďte nos takto: nasaďte náš uzel na úzkou špičku ponožky a chodte nití mnohokrát na stejném místě. Pokud můžete, udělejte na konci další uzel . Závit můžete také opravit pomocí lepidla.

.

Udělejte další knír. Stačí projít vlákny, upevnit a odříznout veškerý přebytek.

.

Vezměte druhou pásku, pokud možno stejnou na obou stranách. Vydělejte z toho luk a přilepte ho na krk Kryska.

.

Vystřihněte uši z plsti. Ušijte je k hlavě krysy. Tento postup lze provést bez vzoru.

.

Měkká hračka může být zavěšena na vánoční stromeček nebo jednoduše umístěna na prominentní místo pro vytvoření útulnosti.

.

.

V tomto videu můžete jasně vidět, jak vytvořit roztomilé krysy pro váš novoroční strom.

Pro každé dítě bude zajímavé vyrábět hračky a prezentovat je své rodině. V takových řemeslech nejsou žádné toxické materiály, takže s nimi můžete spát v náručí. Je to dobrý způsob, jak spolu strávit čas na Silvestra.

Share