„Je mi pořád smutno“: jak dnes žije vdovec Jaroslav Satoranský. Prozradil, co ho drží nad vodou

Před třemi lety Jaroslav Satoranský ovdověl, jeho žena Libuše Kubová opustila tento svět ve věku 78 let. Legendárního herce podporovali jeho přátelé, kromě toho hodně pracoval. Navíc si našel nový koníček, baví ho vaření.

Jaroslav a Libuše se vzali v roce 1961, žili spolu bezmála 60 let. Byla jeho životní láskou, proto pro něj byla její smrt velkou ranou.

Jaroslav Satoranský / Zdroj: youtube.com

Jeho žena opustila tento svět 27. dubna 2020, právě na to pondělí připadl Jaroslavův svátek. Přátelé herci gratulovali, ale o smrti jeho ženy nevěděli.

Od toho dne uplynuly tři roky. „Je mi pořád smutno,“ cituje Satoranského portál Aha! Zapomene na to, když je mezi lidmi, v nějakém kolektivu, ale doma ji stále vidí.

Jaroslav Satoranský / Zdroj: youtube.com

„Chybí mi, byla to skvělá ženská,“ dodal. Proto hodně pracuje, v posledních letech ztvárnil několik rolí v seriálech a hraje v Divadle na Vinohradech.

Navíc si našel nového koníčka, teď často stojí doma u plotny. Vaří třeba polévku nebo bramboračku.

Jaroslav Satoranský / Zdroj: tv.blesk.cz

„Vždycky, když něco uvařím, vyfotografuju to a snímek pošlu dceři, která mě pochválí, a to je pro mě vyznamenání,“ prozradil Jaroslav Satoranský.

SALI JSME: HUDEBNÍ LEGENDA JIŘÍ KORN SLAVÍ 74. NAROZENINY A S VĚKEM ZRAJE JAKO VÍNO: KDO BYLY OSUDOVÉ ŽENY ZPĚVÁKA

PŘIPOMÍNÁME: MODERÁTORKA POŘADU POŠTA PRO TEBE ESTER JANEČKOVÁ UKÁZALA FOTKY S MIMINKEM: „JE ZE MĚ TOTÁLNĚ ZAMILOVANÁ BABČA“

Share