Je u Meghan Markle ve vedlejších rolích: Skutečný vztah k princi Harrymu už není tajemstvím

První vydání podcastu Meghan Markle s názvem Archetypy již vyvolalo mnoho skandálů. Fanoušci a sledující vévodkyně ze Sussexu se přou o to, zda v roce 2019 skutečně došlo k požáru v královské rezidenci, o kterém Meghan s třesem v hlase mluvila.

Meghan Markle/Zdroj: youtube.com

Byla přesvědčena, že její syn Archie mohl upálit zaživa. A nevlastní sestra vévodkyně Samantha nevěnovala pozornost jejímu pochybnému odhalení, ale všimla si její zvláštní postoji k manželovi.

Princ Harry a Meghan Markle/Zdroj: youtube.com

Během nahrávání podcastu, jehož hostem byla Meghanina kamarádka Serena Williams, přišel do místnosti princ Harry. Z krátkého dialogu manželů, který se dostal do éteru, vznikl dojem, že Markle nepotěšil přichod svého manžela.

Však ho pozvala, aby se k rozhovoru připojil. Samantha to označila za hanebné a poznamenala, že od začátku manželství byl u Meghan vždy ve vedlejších rolích.

Meghan Markle/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: „ZA SEBOU ZANECHALA OHROMNÝ HUDEBNÍ ODKAZ”: IVANA GOTTOVÁ JE ZDRCENÁ ODCHODEM HANY ZAGOROVÉ. POSLALA JÍ DO NEBE DOJEMNÝ VZKAZ

PŘIPOMÍNÁME: “JE JASNÝM KANDIDÁTEM ANO NA PREZIDENTA“: HAVLÍČEK PROMLUVIL O VOLBÁCH. KOHO POVAŽUJE ZA NEJVHODNĚJŠÍHO UCHAZEČE O POST HLAVY STÁTU

Share