Jiří Krampol se ozval z nemocnice: Prozradil, jak na tom je a okomentoval svůj výrok o odchodu

V úterý musel Jiří Krampol znovu do nemocnice. Doma se o něj staral zdravotní bratr Honza, který mu zavolal sanitku a řekl serveru ŽivotvČesku.cz, že herec je celý oteklý a tři dny se cítil špatně. Ve středu se český Belmondo z nemocnice ozval a v telefonickém rozhovoru pro portál eXtra.cz vysvětlil, co se mu stalo.

Jiří Krampol / Zdroj: youtube.com

Herec prozradil, že poslední týdny trávil doma a jen občas mohl vyjít ze svého bytu. Po pěti dnech, které strávil mezi čtyřmi stěnami, chtěl ven alespoň na pár minut, aby se vyvětral.

Výtah však nefungoval, a tak to vzdal. Vrátil se do bytu, ale byla mu zima, i když se tam topí. Seděl u kamen a usnul.

Jiří Krampol / Zdroj: youtube.com

Po probuzení se však cítil špatně, myslí si, že nejspíš nastydl. Zavolal zdravotnímu bratrovi Honzovi, který mu pravidelně pomáhá.

Honza mu pak zavolal záchranku a řekl serveru ŽivotvČesku.cz, že Krampol byl oteklý a že „si stěžoval, že chce umřít“. Herec proto v rozhovoru vysvětlil, o čem mluvil.

Jiří Krampol / Zdroj: youtube.com

„Možná jsem ze zoufalství, jak mi bylo blbě, řekl něco ve smyslu: ,než tohle, to radši chcípnu,‘“ řekl pro eXtra.cz Jiří Krampol s tím, že má rád život a zlobí ho jen jeho zdraví.

V Nemocnici na Františku podstoupil vyšetření, ale doktoři mu nic nenašli. Paní lékařka se obávala, že by mohl mít zápal plic, ale naštěstí tomu tak nebylo.

Jiří Krampol / Zdroj: youtube.com

Stav jeho průdušek se také nezhoršil a neměl ani horečku. Zdravotníci zatím nevědí, co se mu stalo. Preventivně mu dali antibiotika a teď čekají.

Jiří vyvrátil také to, že je prý nezodpovědným pacientem, jak o něm píší některá média. Podle něj byla naprostým nesmyslem zpráva, že mu již údajně vyhrožoval profesor Špaček, že ho nechce léčit.

Jiří Krampol / Zdroj: youtube.com

Herec ho označil za zlatého člověka, který mu už mnohokrát zachránil život, za to je mu vděčný a řídí se jeho radami.

PSALI JSME: „JE TO STRAŠNĚ SMUTNÝ PŘÍBĚH“: SYN KARLA SVOBODY PROZRADIL, ŽE SE OTEC CHTĚL ROZVÉST, ALE UŽ NA TO NEMĚL SÍLU

PŘIPOMÍNÁME: „TOHLE NORMÁLNÍ NENÍ“: MICHAL DAVID REAGOVAL NA POSLEDNÍ KROK ROMANA ONDRÁČKA, BUDE TO ŘEŠIT PRÁVNÍ CESTOU

Share