Jiří Langmajer zveřejnil snímky s Adélou Gondíkovou: Herec dojal fanoušky svým vyznáním manželce

Jiří Langmajer i po 13 letech společného života září po boku Adély Gondíkové. Pár je stále zamilovaný jako na začátku vztahu. Svědčí tomu i snímky z dovolené v Tyrolsku ze sociálních sítí. Herec své partnerce také věnoval krásná slova, která by chtěla slyšet asi každá žena. Píše o tom web extra.cz.

Jiří Langmajer / Zdroj: youtube.com

Zamilovaný umělecký pár nyní tráví svou dovolenou v Jižním Tyrolsku a se sebou vzali i svou fenku Maybe. Fotografie dokazují, že si Langmajer a Gondíková odpočinek užívají. Občas ukážou, kde jak dovolená probíhá a posílají pozdravy svým příznivcům.

„Těžký je nemilovat,“ dojemně napsal pod fotkou Jiří Langmajer, ne které je jeho láska a oblíbený domácí mazlíček. Pod společnou fotkou s herečkou dodal, že spolu zůstanou navždy, co by se nedělo.

Adela Gondíková před časem přiznávala, že se s Langmajerem potkávala často ,ale nikdy by ji nenapadlo, že jednou budou spolu. Nakonec se ale dali dohromady a nyní si ani nemohou představit situaci, kdyby neměli jeden druhého.

Psali jsme:Jaký sen si Veronika Arichteva zatím nemůže splnit: „Chtěla jsem klukům uvařit a přivést super výborný guláš“

PSALI JSME: JANEK LEDECKÝ OSLAVIL 60. NAROZENINY. FANOUŠCI NE NESTAČÍ DIVIT, JAK HEZKY ZPĚVÁK VYPADÁ

Share