Jiřina Bohdalová reagovala na pomluvu a promluvila o svém konci: „Tohle opravdu není můj svět“

Ostravský producent Petr Baránek napsal médiím dopis, ve kterém obvinil legendární herečku Jiřinu Bohdalovou z nespolehlivosti. Naštval se na ni a začal ji urážet. Herečka je zklamaná z toho, jak se lidé chovají. Píše o tom server eXtra.cz.

Producent chystal v Ostravě dvě představení známé herečky. Jiřina Bohdalová měla hrát o víkendu, ale kvůli nemoci se omluvila.

Jiřina Bohdalová / Zdroj: youtube.com

Petr Baránek jí však nevěřil, začal si myslet, že ho prý podvedla. Podle svých slov si jí velmi vážil, ale tato situace ho zklamala. „To je jen temný stín chmurné minulosti,“ napsal Baránek.

Myslel si, že to herečka udělala, protože chtěla hrát v Divadle Na Jezerce. Později se však ukázalo, že Bohdalová v sobotu v představení hrát neměla. Producent se jí později omluvil.

Jiřina Bohdalová / Zdroj: youtube.com

Tato situace ale byla každopádně nepříjemná. Herečka nechápe, proč pořadatel akce mluvil o stínu chmurné minulosti. Uvedla, že má čistou minulost a přestože pro ni byla padesátá léta těžká, přežila je.

„To máme opravdu krásnou dobu. Na mě se živí tolik lidí… Tohle opravdu není můj svět,“ řekla Jiřina Bohdalová. Proto ji nepřekvapuje, proč Alain Delon řekl, že by rád opustil tento svět.

Jiřina Bohdalová / Zdroj: youtube.com

Herečka si myslí, že až zemře, takoví lidé budou říkat, že se s ní kamarádili a že byla dobrý člověk.

„Tohle už přesáhlo všechny meze,“ dodala Bohdalová. Byla zklamaná. Opravdu se cítí špatně, takže nepůjde ani na vlastní premiéru. Proto jí bylo nepříjemné, že producent něco takového řekl.

PSALI JSME: „CHCI SE STÁHNOUT Z VEŘEJNÉHO ŽIVOTA“: AGÁTA HANYCHOVÁ PROZRADILA, PROČ SE DISTANCOVALA OD VYJÁDŘENÍ JAROMÍRA SOUKUPA

PŘIPOMÍNÁME: EVA DECASTELO JE ZAMILOVANÁ AŽ PO UŠI: HEREČKA PROZRADILA, KDE STRÁVÍ SILVESTR

ČTĚTE TAKÉ: JITKA ČVANČAROVÁ POSLALA AGÁTĚ HANYCHOVOU JASNÝ VZKAZ: „PŘÁLA BYCH VŠEM DĚTEM NA SVĚTĚ, ABY MĚLY MAMINKY, NA KTERÉ BUDOU MOCI BÝT HRDÉ“

Share