Jiřina Bohdalová, Zdeněk Troška, Bohuš Matuš prozradili, jaký byl Karel Gott : Taková osobnost se rodí jednou za několik staletí

Je to už více než pět měsíců od dne, kdy zemřel Mistr Karel Gott. Bylo mu osmdesát let a po smrti se k místu jeho pohřbu na Malvazinkách sjížděli fanoušci z celé země i z jiných zemí. Byl skutečnou legendou, než zemřel. Nyní zůstává inspirací pro mnohé. Během svého života hodně pomohl, někomu v kariéře, někomu radil, někoho podpořil v těžké situaci. Ale dobrou náladu od něj mohl dostat každý.

Celebrity jako Jiřina Bohdalová, Richard Krajčo, Jitka Zelenková, Zdeněk Troška a Bohuš Matuš vyprávěly o dobrých chvílích, které prožily společně s Karlem Gottem.

.

Byly to různé situace, například když spolu byli v době vzniku hudby, nebo společně na jedné scéně nebo jiné momenty.

.

Byly to příjemné chvíle, kdy se často a hodně smáli. Všichni budou ještě dlouho vzpomínat na skvělého Karla Gotta.

Všichni se shodli, že to byl výjimečný člověk. Říkají, že to byl velmi přátelský člověk, charismatický, měl neuvěřitelný hlas a byl velmi skromný.

.

Každý z jmenovaných umělců má své osobní vzpomínky na Karla Gotta i svůj názor na něj.

.

Také si vzpomněli, co přesně cítili, když zjistili, že Karel Gott je nemocný leukémií.

.

Osobnosti jako Karel Gott se rodí jednou za několik staletí. Tito umělci vyprávěli své vzpomínky na rodinu Karla Gotta, jeho poslední píseň a jeho přínos české kultuře.

Brzy bude připraven film s jejich vzpomínkami.

Share