Nový televizní kanál pozval do práce Evu Perkausovou : „Na projekt, jakým je CNN Prima News si netroufám“

V životě moderátorky Evy Perkausové přicházejí změny. Je moderátorkou Velkých zpráv na Prima TV, ale brzy se přesune do práce jinde. Nyní v Česku začne fungovat televizní stanice CNN.

Na novém televizním kanálu bude většina moderátorů z TV Prima. Tam by měla začít pracovat i Eva Perkausová, ale jen už nebude moderátorkou ve zpravodajství.

1

Právě na Prima TV dochází k velkým změnám. Vznikne nový zpravodajský kanál pod značkou CNN.

Vedení TV Prima nabídlo Evě Perkausové také přechod na nové pracovní místo. Nabídku ale odmítla, údajně na takovou práci ještě není připravena.

„Na projekt, jakým je CNN Prima News si přes své moderátorské zkušenosti zatím opravdu netroufám“ přiznala Eva Perkausová.

2

Moderátorka uvedla, že na kanále jako CNN budou velmi přísná pravidla a ještě není tak zkušená, aby vše přesně dodržovala. Prý je na to ještě mladá.

„Jsem moc ráda, že mi televize nabídla být jednou z hlavních tváří hlavního kanálu Prima, kde mám být součástí týmu nového pořadu“ informovala Eva Perkausová.

3

Teď trochu změní svou činnost a diváci ji uvidí a pro diváky to bude také dobrá změna. Zbývá počkat na nový pořad.

O dalších moderátorech a dalších zaměstnancích TV Prima zatím není nic přesně známo. Adam Halmoš řekl, že je nutné počkat do příštího týdne, pak už vedení televize oznámí všechny změny.

4

Tisková konference nové zpravodajské televize by se měla konat 11.března.

Eva Perkausová tak už nebude moderátorkou Velkých zpráv. A jak je situace s jejím kolegou Romanem Šebrlem?

O tom, kde bude dál Olympijský vítěz desetibojař působit, zatím není známo. Nyní je v domácí karanténě, protože se nedávno vrátil z Itálie, která se stala ohniskem koronaviru v Evropě.

5

Share