Josef Kokta se pochlubil fotkou krásné manželky Ornelly: Koktová prozradila, s čím jí manžel pomáhá doma

Josef Kokta se v poslední době moc mezi lidmi neukazuje, ale za celou rodinu to zvládá jeho manželka Ornella Koktová, která je aktivní na sociálních sítích a ráda ukazuje celou svou rodinu. Píše o tom web onlyu.cz.

Dcera Moniky Štikové ráda zveřejňuje fotky svých dětí. S Koktou jich má rovnou tři – dva syny a dceru. Občas ale Ornella čelí kvůli tomu velké kritice.

Ornella Koktová a Josef Kokta / Zdroj: tv.blesk.cz

Pár ukazuje veřejnosti snímky, kde celá rodina pohromadě tráví své volno. Kokta má ovšem jen zřídka volno. Věnuje ho ale vždy nejbližším. Neštítí se ale ani domácích práci a může umýt nádobí.

Koktová tak ukázala, jak s dětmi hraje golf. Nejvíce si to užili syn Sven a dcera Lilly. Starší Quentin měl spíše zájem o elektronická zařízení.

Roztomilá Lilleanne je už větší a nyní rodiče mají práci, aby ji uhlídali na odrážedle. Josef rovněž ukázal manželku Ornellu, jak sedí ve velkém křeslu a popíjí drink. Vypadá krásně a určitě svým vzhledem zaujme mnoho mužů.

Ornella Koktová / Zdroj: tv.blesk.cz

Na začátku nikdo jejich vztahu nevěřil, ale po letech je vidět, že se navzájem milují, i když mezi nimi je velký věkový rozdíl.

PSALI JSME: „MÁME RÁDI ŽIVOT SE VŠÍM, CO NABÍZÍ”: TEREZA BEBAROVÁ OSLAVILA SE SVÝM MANŽELEM VELKÉ VÝROČÍ. JAKÝ MÁ RECEPT NA ŠŤASTNÝ DLOUHOLETÝ VZTAH

PŘIPOMÍNÁME: “PO DVANÁCTI HODINÁCH CESTY KONEČNĚ DOMA”: MICHAELA KUKLOVÁ PROMLUVILA O ŽENSKOSTI A PARKOVÁNÍ. JAKÉ SOUTĚŽI BY SE NEBÁLA

Share