„Máme rádi život se vším, co nabízí”: Tereza Bebarová oslavila se svým manželem velké výročí. Jaký má recept na šťastný dlouholetý vztah

Známá herečka a moderátorka Tereza Bebarová oslavila se svým partnerem důležitý datum. Jsou spolu již třicet let, a pořad vypadají jak mladý zamilovaný pár.

Tereza Bebarová/Zdroj: youtube.com

Tereza na svém Instagramu uvedla, jaký má recept na tak šťastný a dlouholetý vztah. Podle jejich slov, žádný recept s partnerem nemají. Jen spolu tráví spoustu času, a dělají to, co je oba baví.

Tereza Bebarová s partnerem a dcerou/Zdroj: instagram.com

Oba se zabývají uměním, a také už 20 let se věnuji zdravému způsobu života. Podle slov Terezy, všechno se snaží dělat spolu, dokonce i podnikat a učit se novým věcem. “Máme rádi život se vším, co nabízí,” napsala herečka.

Tereza Bebarová s partnerem/Zdroj: instagram.com

Také je jistá, že krize a hádky navždy vedou k ukončení vztahu. Někdy show mohou dokonce zlepšit a zpevnit. Podle jejich slov, je velice důležitá i komunikace, bez které nemůže existovat žádný pohodlný vztah.

PSALI JSME: “JÁ JSEM HRÁLA S VÁCLAVEM HAVLEM”: EVA HOLUBOVÁ PROMLUVILA O SVÉM VYSTOUPENÍ V PODKRKONOŠÍ

PŘIPOMÍNÁME: “PO DVANÁCTI HODINÁCH CESTY KONEČNĚ DOMA”: MICHAELA KUKLOVÁ PROMLUVILA O ŽENSKOSTI A PARKOVÁNÍ. JAKÉ SOUTĚŽI BY SE NEBÁLA

Share