5letá vítězka soutěže krásy zaujala soudce a diváky svou silnou energií: Jak teď vypada Alana po 8 letech

Alana Thompsonová zasáhla všechny na místě svou charismatickou a uměleckou činností. Dívka byla dost baculatá, ale to jí nezabránilo vyhrát soutěž krásy.

.

Soudci se zajímali o to, jak dítě stojí před publikem s jejím dospělým make-upem. Co se s dívkou stalo teď a jak vypadá?

.

Alana přišla do soutěže krásy pod vedením své matky. Vždy věřila v úspěch své dcery, navzdory skutečnosti, že pětileté dítě nebylo daleko od standardů krásy.

Alana zvítězila a svým způsobem uchvátila všechny.

.

Matka Hani Bubu začala za svou dceru vydělávat velmi rychle. Dítě blikalo na všech obrazovkách.

O jejím životě byla natočena reality show, ve které nevznikly dětské problémy.

Brzy se Alana stala velmi tlustou, protože její matka povzbuzovala lásku své dcery ke sladkému a nezdravému jídlu z rychlého občerstvení.

.

Nyní má Hani Bubu čtrnáct let. V posledních letech se hodně změnila.

Dívka si udržuje vlastní webovou stránku, n. Váha dívky je velmi daleko od obvyklých standardů, ale tato skutečnost ji nijak neobtěžuje. Věří, že vypadá skvěle a je postavou zcela spokojená.

.

Dívka nadále přijímá pozvánky k natáčení v různých televizních pořadech. Nedávno se zúčastnila projektu „Tanec s hvězdami. Junioři.“

.

Fanoušci dítěte si jsou jisti, že její kariéra teprve začíná. Dívka a její matka budou neustále zahřívat zájem veřejnosti, aby neztratili svou popularitu.

Share