„Karma je zdarma, já tomu věřím“ : První slova Tomáše Řepky po návratu z vězení patří i Vlaďce Erbové

Slavný český fotbalista Tomáš Řepka strávil 7 měsíců ve vězení. Ale teď je konečně na svobodě. Co tam dělal?

.

Pokračuje jeho boj s exmanželkou Vlaďkou Erbovouo synaMarkuse?Fotbalista promluvil o všem.

.

Novináři se Tomáše ptali, jestli taková situace ve vězení byla, že plakal. Na co odpověděl, že byly různé situace, někdy to bylo velmi těžké, ale neplakal.

.

Před odchodem z vězení se rozhodl, že si na památku udělá tetování. Teď má Tomáš na ruce hlavu čínského draka.

.

Zatímco byl ve vězení, měl různé sny, zejména o své přítelkyni. „Sny jsem měl, ale nerad bych je rozebíral. Když jste odloučený od přítelkyně…“ prozradil fotbalista.

.

Řepka říká, že téměř okamžitě začal pracovat. Pracoval v pekárně, pracoval v lahůdkách a cukrárně. V práci se k němu všichni chovali dobře, protože byl učenlivýa dobře komunikoval se ženami.

.

Ale okamžitě učinilpoznámku „Ale aby si Kačka nemyslela, byly tam staré dámy, malinko korpulentní.“

.

Měl štěstí, že uměl pracovat rukama, a tak byl oceněn v pekárně. Jak o sobě říká – kluk z vesnice. Když tam pracoval, pekl všechno, co se tam upeklo.

.

„Dělal jsem tam úplně všechno, od toustů, jednohubek, chodský koláče, koblihy, rohlíky, toustový chléb. Je ze mě velký pekař!“ přiznává fotbalista.

.

Dá se říct, že Tomáš je teď výborný pekař.A on sám je rád, že se to také naučil.Prý se mu ta práce dokonce líbila.

.

Nejhorší, co může být ve vězení, je podle něj ležet v cele a nic nedělat.Takže jakmile skončil za mřížemi, okamžitě chtěl začít pracovat kdekoli.

.

Také se ho novinářka ptala, jestli si lidé nepřišli koupit buchtu nebo chleba od Tomáše řepky? Na co odpověděl, že neví, protože o to nikdy neměl zájem.

.

Ví jen, že čím dál pracoval, tím více kusů musel dělat každý den. Na konci své práce v pekárně musel denně péct 500 toustovýchchlebů.

.

Teď, když je na svobodě, tak chce začít nový život.Konečně se rozhodl se stát fotbalovým trenérem. K tomu bude muset udělat licenci, na což je již připraven.

.

Fotbal je pro něj věc, která mu přináší radost. Proto se rozhodl, že další život chce věnovat této hře.

.

Předtím Tomáš tak sebevědomě nemluvil, protože měl spoustu jiných problémů.Teď je to jiné a chce být ve Spartě, cítí, že mu ten klub hodně dal.

.

Na otázku, čeho se teď fotbalista bojí, odpověděl „Já se nebojím ničeho!“ Člověk zřejmě vychází z vězení s opravdu změněným vědomím.

.

A co se týče jeho bývalé manželky, tak si Tomáš myslí, že spolu už nikdy nebudou normálně komunikovat.

.

Tomáš Řepka říká, že s jednáním Vlaďky Erbové je nespokojený i její první manželZdeněk Bahenský. Nelíbí se mu, že jeho dcera je neustále nucena měnit školky, školy, města atd.Stejné obavy zažívá i Tomáš ke svému synovi.

.

Už několik let se spolu tito dva soudí za jejich společného syna Markuse.Jde o alimenty a možnost vídat se s dítětem.

.

Řepka říká, že soud ještě nevynesl definitivní rozhodnutí, takže syna může vidět, kdy chce a s kým chce.

Tomáš Řepka oslovil svou exmanželku: „Já bych chtěl Vladimíře Erbové vzkázat, že nemám do dnešního dne upravený styk, takže já si kluka můžu vyzvednout kdykoliv a s kýmkoliv.“

.

Na základě toho bývalý fotbalista říká, že nemá v úmyslu splnit žádné požadavky Vlaďky, protože je to nesmyslné a zákon ho nezavazuje. Podle něj, pokud není rozhodnutí soudu, znamená to její osobní rozmar a nic víc.

Také mu prý vadí, že jeho exmanželka neustále mění partnery.Především kvůli synovi.Nelíbí se mu například, že se rozešla s Michalem Gulašim.

.

Když se s ním Erbová randila, Řepka byl za Markuse klidný.Věděl, že se tihle dva můžou spřátelit.

„Věřím, že se o něj staral, protože kdo jiný by se o něj staral“naznačilprý Tomáš, že jeho bývalá partnerka se o jejich syna nestará dostatečně.

.

Vyčítal své expřítelkyni, že má už tři roky stejnou partnerku, vše je na rozdíl od ní stabilní.Neví, kde je ona a co dělá a kdo zároveň vychovává jeho syna.

Tomáš Řepka má ještě spoustu problémů, které musí řešit, a zároveň začíná nový život.

.

Share