Kde je ta žena, za kterou se muži vždycky ohlíželi: Potkali jsme se rok po rozchodu, a opravdu mě překvapila

Nejvíc miluji, když se ženy o sebe starají. Když jsem potkal svou manželku, ta mě opravdu překvapila. Byla perfektní, a za ní se všichni muži vždycky ohlíželi. Byl jsem si jistý, že se nikdy nepřestane o sebe starat, ale opak byl pravdou.

Žena a muž/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Byla opravdu nejkrásnější ženou v mém životě, ale po několikaletém manželství ztloustla, a vůbec se přestala o sebe starat. Moje žena milovala manikúru, a chodila na ni dvakrát do měsíce. Najednou to dělat přestala.

Začala vypadat úplně jinak. Měla nadváhu, přestala chodit ke kadeřnici, byla pořad nenalíčená, a denně se zabývala jen domácí práci. Pořad ale myslí, že je to v pohodě, a já si takové změny vůbec nevšímám.

Žena a muž/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Rozhodl jsem se rozvádět. Náhodně jsem ji znovu potkal rok po rozchodu, a opravdu mě překvapila. Byli jsme v kavárně, kde moje bývala manželka vypadala opravdu úžasně.

Změnila barvu vlasů, byla nalíčená, a měla úžasné oblečení. Vypadala jako královna, a muži se znovu za ni ohlíželi. Změnil jsem svůj názor, a pochopil jsem, že kvůli mně se kardinálně změnila.

Žena /ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Porodila pro mě tři dětí, a nechtěl jsem, aby pracovala. Nemohla se vrátit kvůli mně do původní kondici, a jsem jí žádným způsobem nepomáhal. V dnešní době vypadá opravdu perfektně, a já nikdy nebudu s ní spolu.

Žena /ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: „BUDE TO ZAČÁTEK TŘETÍ SVĚTOVÉ VÁLKY“: ZELENSKYJ VAROVAL PŘED CHAOSEM, KTERÝ MŮŽE ZAČÍT V PŘÍPADĚ VÍTĚZSTVÍ RUSKA

PŘIPOMÍNÁME: HEIDI JANKŮ JE UŽ PĚT LET PO ODCHODU MANŽELA SAMA: NOVÉMU VZTAHU BY SE PRÝ NEBRÁNILA. ŘEKLA, JAKÝ PARTNER BY JÍ VYHOVOVAL

Share