Heidi Janků je už pět let po odchodu manžela sama: Novému vztahu by se prý nebránila. Řekla, jaký partner by jí vyhovoval

V roce 2017 se Heidi Janků rozloučila se svým manželem Ivo Pavlíkem, který byl její životní láskou. Vždy ji podporoval, byl pro ni oporou, takže jeho smrt byla pro zpěvačku obrovským šokem. Příčinou smrti byly srdeční problémy. Zpěvačka nedávno říkala, že nového muže nechce, ale nyní trochu změnila názor. Píše o tom CNN Prima News.

Heidi Janků se za svého partnera provdala v roce 1992, manželé spolu žili 25 let. Před pěti lety Ivo Pavlík zemřel, bylo mu 84 let.

Heidi Janků / Zdroj: youtube.com

Manžel jí rozhodně chybí. Zpěvačka se s ním často radila, byl o třicet let starší než ona, byl zkušeným člověkem. Kromě toho zažili mnoho příjemných chvil. Odchod milovaného muže byl pro ni velkou ranou.

Zpěvačka je svému manželovi velmi vděčná, protože jí vymyslel styl a pomáhal jí, například radil, jak by se měla chovat v showbyznysu. Ivo Pavlík byl muzikant, skladatel a producent, a tak pro svou manželku napsal první hity.

Heidi Janků / Zdroj: tv.blesk.cz

Po jeho odchodu si pořídila pejska a teď říká, že to bylo správné rozhodnutí, protože pejsek se stal tím, kdo zaplnil prázdné místo v jejím srdci. Chodila s ním na procházky a to jí pomohlo.

Ještě nedávno zpěvačka říkala, že už je zvyklá být sama a že si nedovede představit, že by měla vztah s nějakým novým mužem. Nyní však svůj názor trochu změnila.

Heidi Janků / Zdroj: youtube.com

Nikoho ale nehledá, nechává to osudu. „Pokud si mě někdo najde a přeskočí jiskra, tak proč ne,“ řekla Heidi Janků. Nechtěla by však chodit s mužem, který by byl starší než ona. „Takže když už, tak spíše někoho mladšího,“ dodala zpěvačka.

PSALI JSME: “20 LET MĚ NESE NA SVÝCH BEDRECH”: IVA KUBELKOVÁ SE POCHLUBILA SNÍMKEM S PARTNEREM. MODELKA PROZRADILA RECEPT NA DOKONALÝ VZTAH

PŘIPOMÍNÁME: „NIKDO NEVÍ, JAKÁ JSEM ŽENA, MATKA, MANŽELKA“: MARIE RŮŽIČKOVÁ TVRDĚ ODPOVĚDĚLA KRITIKŮM A ŘEKLA, PROČ MANŽEL VLADIMÍR NEJEZDÍ NA DOVOLENÉ

Share