„Kdybychom se rozvedli, jdu sama do světa“: Marie Růžičková odtajnila detaily předmanželské smlouvy. Co prozradila

Slavný hokejový trenér Vladimír Růžička a jeho manželka Marie oslavili v červnu 5. výročí svatby. Manželé zažívají krásné období, vychovávají dceru Lejlu. Marie vzpomíná na jejich svatbu s úsměvem. Píše o tom portál ŽivotvČesku.cz s odvoláním na Blesk.cz.

Vladimír Růžička a Marie Růžičková / Zdroj: youtube.com

Někteří lidé si mysleli, že Marie Růžičková chtěla být se slavným hokejovým trenérem kvůli penězům. To ale vyvrátila. V knize Ženy za zády píše, že manželé podepsali předmanželskou smlouvu.

„Kdybychom se rozvedli, opustím náš dům a jdu sama do světa,“ vysvětlila, že se bude muset postarat o sebe sama. Její manžel by samozřejmě pomáhal jejich dceři, ví to. Tvrdí, že pro ni byla tato smlouva důležitá a je ráda, že ji podepsali.

Marie Růžičková vzpomíná na svou svatbu s úsměvem. Podle ní to byl nejkrásnější den jejího života, ale i pro jejího manžela byl stejný. Tehdy se partneři těšili na svou dceru.

Manželé jsou spolu šťastní, jejich láska kvete. „Myslím, že jsem teď ještě šťastnější než tenkrát,“ řekla pro Život v Česku Marie Růžičková.

Jejich životy se změnily po narození dcery. Vychovávají ji, rádi s ní tráví čas. „Teprve s dítětem člověk objeví ty důležité hodnoty,“ dodala Růžičková. Nyní se jejich rodina připravuje na Vánoce.

Psali jsme:Dcera Agáty Hanychové svátek svatého Mikuláše strávila v slzách: modelka byla kritizována a dostala přezdívku Máma roku

PSALI JSME: „MÁM JEDEN Z NEJHEZČÍCH NOSŮ V CELÉM ČESKU“: JAN ŠIMŠA PODSTOUPIL PLASTICKOU OPERACI. CO PROZRADIL

PŘIPOMÍNÁME: DARA ROLINS DNES OSLAVUJE SVÉ 50. NAROZENINY: ZVEŘEJNILA VELKÝ VZKAZ

Share