Upřímná zpověď Agáty Hanychové: „Rychleji mluvím, než přemýšlím“. Influencerka přiznala, čeho se bojí nejvíc

Na jaře se Agáta Hanychová stane trojnásobnou maminkou a bude vychovávat malou dceru. V rozhovoru pro server iDnes.cz mluvila o těhotenství a svém chování, ale také řekla, čeho se nejvíce bojí.

Agáta nyní srovnává své současné těhotenství s tím prvním. Vnímá to tak, že za posledních 11 let zestárla, nyní je častěji unavená.

Agáta Hanychová / Zdroj: youtube.com

Je jí již 37 let a říká, že je už starší matkou. Navíc nyní věnuje větší pozornost lékařským vyšetřením a podobným věcem.

Během těhotenství se její emoce mění, ale už to neřeší. Označila se za labilního jedince a proto prý je na pocitové výkyvy zvyklá.

Agáta Hanychová / Zdroj: youtube.com

Chápe, že současná hospodářská krize je pro mnoho lidí problémem, ale je nyní v klidu. Myslí si, že je teď klidná možná díky tomu, že je věřící.

Řekla také, že se v případě potřeby dokáže uskromnit. Nakupování pro ni není nic důležitého, navíc nerada chodí do obchodů, kde je spousta lidí.

Agáta Hanychová / Zdroj: Super.cz

Uživatelé sociálních sítí ji často kritizují za její veřejné výroky, podle nich je její problém, že říká to, co si myslí. „Rychleji mluvím, než přemýšlím, což je možná i tak trochu zapříčiněno mým ADHD,“ vysvětlila Agáta Hanychová.

Někdy vidí, že lidé souhlasí s jejími výroky, ale nemohou to říci nahlas. „Jsem si vědoma toho, že kdybych občas mlčela, budu mít míň nepřátel,“ dodala Hanychová.

Agáta Hanychová / Zdroj: youtube.com

Na otázku, co má nejraději, odpověděla, že děti, matku a svého partnera Jaromíra. Ale také přiznala, že se nejvíc bojí maminky.

PSALI JSME: „KDYBYCHOM SE ROZVEDLI, JDU SAMA DO SVĚTA“: MARIE RŮŽIČKOVÁ ODTAJNILA DETAILY PŘEDMANŽELSKÉ SMLOUVY. CO PROZRADILA

PŘIPOMÍNÁME: „VYPADÁTE JAKO HOLČIČKA“: VERONIKA ŽILKOVÁ OMLÁDLA O DESÍTKY LET. FANOUŠCI BYLI NADŠENÍ

Share