„Když jsme si s manželem koupili nové auto, začala jsem v něm cítit dámské parfémy“: Pak jsem se rozhodla zkontrolovat manžela

Když můj manžel si koupil nové sportovní auto, začal neustále jezdit ním, bavil přátele a nedávno, jak se mi zdálo, se na sedadle spolujezdce objevily také přítelkyně.

Naš příběh

Můj manžel a já dobře finančně zajištění lidé, ale ještě nemáme děti. Pokud jde o společné trávení času, to jsou jenom vzácné večery doma, když se manžel vrací z práce.

Ale nedávno i tyto večery začaly mizet. Myslela jsem si, že je to tak, protože manžel věnuje novému autu hodně času.

Pak jsem v autě začala nacházet stopy přítomnosti dalších žen. Všechno bylo banální: buď dlouhý světlý vlas, nebo vůně dámského parfému.

Zdroj: fatelines.net

Neustálé hádky a nedorozumění

Manžel mi vysvětlil, že prostě odvážel svou kolegyni domů. Řekl, že miluje jen mě a všechny ostatní ženy nejsou podle jeho vkusu.Ale jsem si nebyla tím jistá.

Můj manžel byl vyzván k uspořádání firemního večírku na Silvestra a rozhodl se uspořádat maškarní ples.

Všechny následující dny se připravoval k večírku. Pak manžel pozval mě, abych šla s ním. Rozhodla jsem se nabídku odmítnout a řekla jsem, že jedu navštívit své rodiče. Odmítla jsem jen proto, že jsem se nechtěla setkat s kolegyní, kterou můj manžel odváží domů.

Šťastný konec?

V tento den moje zvědavost převládla nad zdravým rozumem, tak jsem se oblékla do šatů, které mou postavu přeměnily k nepoznání. V kosmetickém salonu stylisté mi přebarvili vlasy a udělali výrazný make-up. Také jsem měla masku. Velmi jsem se změnila.

Zdroj: fatelines.net

Když jsem byla v restauraci, okamžitě jsem uviděla svého manžela. Také se díval na mě, a jak se zdá, vůbec nepoznával. Dlouho jsem si byla jistá, že opravdu nechápe, kdo je já.

Nejprve jsem ho jen sledovala a snažila se určit, kdo je ta kolegyně, ale manžel mluvil hlavně s muži.

Po nějaké době můj manžel mě nečekaně vyzval k tanci. Sundala jsem si masku a položila jsem mu jen jednu otázku: proč já? Jako odpověď jsem uslyšela: všechny ostatní ženy nejsou podle mého vkusu. A pak jsem si uvědomila, že mu bezpodmínečně věřím.

Zdroj: fatelines.net

Share