„Muž se rozhodl podívat se, co jeho manželka a děti dělají, když on není doma“: Nevěřil vlastním očím, když uviděl video z kamery

Muž zveřejnil příspěvek na sociální síti Reddit, kde požádal, aby mu řekli, kdo má v této situaci pravdu: on nebo jeho manželka. Názory uživatelů internetu byly rozděleny: někdo podpořil muže, zatímco někdo naopak jeho chování odsoudil.

Zdroj: fatelines.net

Muž napsal, že jednou se v práci rozhodl podívat se, co jeho manželka a děti dělají doma. V domě byly nainstalovány kamery. To, co uviděl, ho šokovalo: tříleté děti se rvaly, zatímco žena seděla se sluchátky v uších a ťukala do svého mobilu.

Zdroj: fatelines.net

Muž i dále sledoval svou manželku a zjistil, že se vždy chová takto: věnuje větší pozornost mobilu a tabletu, než dětem. Řekl, že se v jeho přítomnosti žena chová jinak: stará se o děti a nedotýká se smartphonu.

Když se muž rozhodl promluvit si otevřeně se svou manželkou o tom, co viděl, obvinila ho ze špionáže a řekla, že požádá o rozvod.

Zdroj: fatelines.net

Manžel přiznává, že má výčitky svědomí, ale také je rád, že se dozvěděl pravdu. Teď neví, co dělat: rozvádět se s manželkou nebo ne.

Lidé reagovali na příspěvek odlišně: někdo podpořil autora, někdo odsoudil.

Co byste poradili muži?

Share