Když Lukas začal zpívat, nikdo nedokázal zadržet své emoce: Soudci nevěřili, že to dítě zpívá

Úžasný kluk! Jeho hlas lze slyšet nekonečně! Není divu, že na něj celá hala křičela: „Na BIS“! Nikdo nedokázal zadržet své emoce! Ani soudci nečekali takové oduševnělé představení!

.

Talent show je skvělá příležitost ukázat své jedinečné schopnosti. Zde můžete slyšet opravdu krásné hlasy, z nichž každý má svou vlastní chuť. Není divu, že takové programy získaly popularitu po celém světě.

Dnes je hlasová show nejoblíbenější v téměř každé zemi. Právě při obsazení této show v Německu přišel hrdina našeho dnešního článku – chlapec jménem Lucas.

.

Na konkurz přehlídky „Voice“ přichází velké množství talentovaných dětí různého věku. Každý z nich se snaží prokázat své schopnosti na maximum.

.

Jen se podívejte, jak ten chlapec hraje … Pro obsazení si vybral nádhernou píseň Alicia Keyesové.

.

Kromě toho se Lucas doprovázel na klavíru. Od prvních sekund řeči bylo zřejmé, že tento chlapec získal srdce soudců. Zaslouženě se stal skutečným favoritem show. Bezpochyby na něj čeká velká budoucnost!

Připomeňme, že pravidla hlasové show se příliš neliší od dětského hlasu. Slepých konkurzů se účastní také 100 lidí. Tyto děti byly vybrány na základě odlitků. Jejich věk je od 7 do 14 let.

.

Stejně jako u dospělého „Hlasu“ poslouchají soudci výkony dětí a obracejí se k nim zády. Pokud se vám představení líbí, soudce otočí židli.

Pokud se na účastníka obrátilo několik rozhodčích, pak se již rozhodne, s kým je připraven pokračovat v projektu. Každý člen poroty tak tvoří tým 15 lidí.

.

Další přichází druhá fáze – boje..

Podívejte se na video a užijte si neobvykle krásný hlas tohoto chlapce:

Share