Královna rozhodné odmítla: Stalo známo, jak Alžběta II. urazila Meghan a Harry

Platinové jubileum vládnutí královny Alžběty II. se slavilo již v červnu, ale některé podrobnosti o návštěvě Meghan a Harryho na oslavách se objevují až nyní.

Princ Harry a Meghan Markle/Zdroj: YouTube

Princ Harry a Meghan Markle se zúčastnili bohoslužby v katedrále svatého Pavla během oslav platinového jubilea. Princ Harry si v tu chvíli zakrýval oči a Meghan se usmívala a předstírala, že jí všechno, co se ten den děje, nevadí.

Alžběta II./Zdroj: YouTube

Ve skutečnosti však Sussexovi nebyli spokojeni s tím, kde během bohoslužby seděli. Podle Toma Bavera, autora nové knihy Revenge: Meghan, Harry and the Windsor War (Pomsta: Meghan, Harry a válka ve Windsoru), byli Sussexové nespokojeni s místy, která jim byla přidělena, protože chtěli sedět vedle starších členů královské rodiny.

Princ Harry a Meghan Markle/Zdroj: YouTube

Seděli však v jiné části katedrály vedle členů královské rodiny, kteří nepracují pro korunu – princezen Beatrice a Eugenie a jejich manželů. Toto uspořádání sedadel v katedrále schválila královna Alžběta II.

Po obřadu Meghan s Harrym vynechali večeři na radnici a nezúčastnili se ani hvězdného večírku v paláci v sobotu večer a nedělního divadelního představení k výročí.

Alžběta II./Zdroj: YouTube

Královská redaktorka časopisu Vanity Fair Katie Nichollová si myslí, že Harry a Meghan se rozhodli nezúčastnit oslav výročí, protože věděli, že nebudou v první řadě, zejména při divadelním představení.

V pořadu The Royal Beat na True Royalty TV řekla: „Upřímně si myslím, že je to proto, že věděli, že nebudou v první řadě. A proč opustili královskou rodinu? Odešli, protože nebyli středem pozornosti. Myslím, že proto nebyli na dalších oslavách, protože neměli místa uprostřed.“

Alžběta II./Zdroj: YouTube

Pan Baver tvrdí, že manželé Sussexovi měli do katedrály dorazit nepozorovaně, ale záměrně tak nechtěli učinit a přijeli autem, aby je fotografové mohli vyfotit na schodech vedoucích ke katedrále. Zřejmě to bylo nutné i pro Netflix, s nímž má dvojice smlouvu.

Princ Harry a Meghan Markle/Zdroj: YouTube

Veřejnosti však Meghan a Harry řekli, že rodinu opouštějí kvůli přílišné pozornosti médií.

ČTĚTE TAKÉ: TATÍNKOVA HOLČIČKA: PRINC WILLIAM A PRINCEZNA CHARLOTTE SDÍLELI DOJEMNÉ VIDEO, PODOBAJÍ SE JAKO VEJCE VEJCI

PSALI JSME: ZA VŠÍM STOJÍ KRÁLOVNA: PROČ PRINC CHARLES ČEKAL NA CAMILLU 30 LET

Share