„Krásná tečka za mým životem“: Uršula Kluková koupila jedno rajče za 58 korun. Co na to řekla

Herečka Uršula Kluková by už mohla jít do důchodu a odpočívat, nicméně stále pracuje. Situace je nyní krizová, takže jedním z důvodů je i vysoká inflace, stejně jako všichni nakupují potraviny a platí za energie. Snaží se vše vnímat optimisticky, nicméně vyprávěla o jedné situaci, kdy nakupovala zeleninu. Píše o tom server ŽivotvČesku.cz.

Herečka za svou kariéru ztvárnila obrovské množství rolí ve filmech a seriálech, diváci také vědí, že se zúčastnila mnoha televizních pořadů.

Uršula Kluková / Zdroj: youtube.com

Teď je jí 81 let a je stále aktivní, pracuje. V současné krizové situaci, kdy zdražují potraviny, pohonné hmoty, energie a další zboží, se lidé snaží více pracovat, aby více vydělávali.

Uršula Kluková by mohla odejít do důchodu a odpočívat, to však nedělá. Nedávno vyprávěla, jak šla do tržnice, kde si koupila zeleninu, tento případ trochu popisuje současnou situaci.

Uršula Kluková / Zdroj: youtube.com

Uviděla tzv. malinové rajče, které bylo dovezeno z Maďarska. Chtěla to ochutnat, a tak se rozhodla koupit jedno rajče.

„Prodavačka ho dala na váhu a cena byla 58 Kč za jedno rajské,“ řekla pro Život v Česku Uršula Kluková. Byla nepříjemně překvapená, ale přesto se rozhodla ho vyzkoušet.

Uršula Kluková / Zdroj: youtube.com

Herečka si toto rajče rozdělila na tři části a pak ho tři dny jedla, chtěla si to užít. O tom dokonce napsala do svého deníku, událost označila za pamětihodnou.

„Říkala jsem si, že je to taková krásná tečka za mým životem,“ zavtipkovala Uršula Kluková.

PSALI JSME: „VYSTŘÍDALI JSME SI NEMOCNICE A POKOJE“: HANYCHOVÁ SE STARÁ O SVÉHO PARTNERA. SOUKUP POSLAL VZKAZ Z NEMOCNICE

PŘIPOMÍNÁME: LUCIE BÍLÁ PROMLUVILA O SVATBĚ SE SVÝM MLADŠÍM PARTNEREM: OSLAVILI SEDMÉ VÝROČÍ VZTAHU

Share