„Krize ve vztahu Koukalové“ : Sportovkyně tráví karanténu sama

Bývalá 30 léta biatlonistka Gabriela Koukalová bude celou karanténu sama. Možná za nějakou dobu uvidíme rozvod sportovního páru. Manžel biatlonistky také tráví nouzový stav sám.

.

Koukalová sedí doma už celý měsíc, a zabývá se sportem sama. Co muže být se vztahem manželského páru? Známá biatlonistka v době epidemii nelenoší. Víme, že se zabývá sportem, a o krize v manželství už vědí všichni. Pár měsíců se neukazovala se svým manželem na veřejnosti.

.

Na Instagramu sportovkyni, můžeme vidět, jak tráví karanténu. Nedělá to s manželem, ale sdílela už hodně fotografii o tom, jak doma sportuje. Také dívka šíje roušky pro všechny, kdo toho potřebuje.

Žena nenapsala žádné slovo a Petrovi, zadní příspěvek o tom, že jsou spolu, nic. Ale před epidemii, badmintonista byl skoro na každé fotografii.

.

Poslední snímek s Petrem sdílela až v listopadu na Instagram. Žena se soutěžila v StatDance, kde se její manžel přišel podívat na ni.

Gabriela nechce o svém manželství říkat nic. Kdy se vdala, mohli jsme vidět, jak byla zamilovaná, a mohla mluvit a Petrovi hodiny a dny. Ale čas se mění, nebo pár ztratil tou jiskru, nebo Gabriela už není ta mladá zamilovaná holčička, která všude povídá o svém manželu.

.

Petr také žádnou informaci o své manželce nesdílel. Ale všichni pamatuji, že se jeho manželka mu pomohla zůstat populárním i po ukončení kariéry badmintonisty.

Možná teď spolu neprožívají, přesně nevíme. Gábina teď bydlí v společném domě manželství. Ale kde je Petr? Nikdo neví.

Share