“Uviděla jsem, co děla číšnice s jídlem seniora”: Majitelku kavárny překvapil čin ženy

Často můžeme slyšet, že se mládež špatně chová ke starším. Mladí lidi nevidí, kdy starší žádají o pomoc. Ale někdy je to jinak. Ten milý příběh se uskutečnil v jedné kavárně v americkém městě La-Mark, stát Texas.

V kavárně za barovým pultem se posadil senior, který měl kyslíkovým balon. 78 lety Adrien udělal objednávku, a chtěl už sníst své jídlo. Před několika dny se uzdravil, a vyšel z nemocnici, kvůli tomu jeho ruce ještě jsou slabé, aby samostatně rozkrájel jídlo.

Dědeček se snažil to udělat všemi způsoby, a tehdy to uviděla mladá číšnice. 18 léta dívka, která se jmenuje Evony Williams, rozhodla se pomoct muži.

.

Vzala nůž a vidličku, a rozkrájela jeho smažená vejce se slaninou. To uviděla ředitelka kavárny Laura Wolf. Vyfotila to, jak číšnice pomáhá klienti. Potom sdílela ten snímek na Facebook, a napsala:

“Dívka vzala talíř toho muže, a začala kraji slaninu. Nic takového zvláštního dívka neudělala, ale ten projev dobra udělal můj den velmi šťastným. Kdy vidět takové věci, rozumíš, že jsou v našim světě lidi s srdcem”.

Internet udělal z číšníci superhvězdu. Sledovateli měli rádi ten příběh. Post ředitelky kavárny se stal velmi populární. Dokonce i městská vláda uviděla, co udělala ta mladá dívka.

.

Primátor města napsal: “Město La-Mark se pyšní tím, že takový úžasný člověk pracuje v našem městě. Chci osobně poděkovat té dívce, a chtěl bych ji pomoct jít na univerzitu”.

Evony nedávno ukončila školu, a chtěla prodloužit svůj studium. Před měsícem dívka začala pracovat v té kavárně, aby naspořila peníze na studium. Williams pomohla senioru, a kvůli tomu ji nabízeli stipendiu pro studium na Texaské univerzitě. Dívka obdržela 16 tisíc dolarů.

Evony byla velmi překvapená od toho, jakou se stala populární. Dívka dokonce nevěděla, že ji vyfotili. Dozvěděla se o tom za několik hodin po sdílení fotografii svou ředitelkou. Williams říká, že nic zvláštního neudělala, prostě pomohla člověku, který to potřeboval.

.

Tomu ji naučili ještě v dětství, kvůli tomu dívka pomohla senioru. Dělej dobro pro ostatní, a ono se vrátí zpět. Teď Evony díky svému činu muže studovat na univerzitě. Úžasný dárek, který zasloužila.

Share