„Která ze žen je mladší než ostatní“ : Méně než 30% lidí dává správnou odpověď

Zvědavost puzzle získává na popularitě. Lidé v různých zemích se snaží uhodnout, která ze žen na obrázku je mladší než ostatní. To zdaleka nezískají všichni – méně než 30% dává správnou odpověď.

Úkol je komplikován skutečností, že ženy stojí zády k nám. Budete schopni pochopit, která z krás na fotografii je mladší než ostatní? Podívejme se na to.

Zábavné puzzle

Tvůrci puzzle zmateni. Nejenže umísťovaly ženy zády k „publiku“, ale také pro ně vybraly naprosto identické šaty a boty.

Při pohledu na fotografii je velmi obtížné pochopit, jak staré jsou mladé dámy v zásadě, a je téměř nemožné uhodnout, která z nich je mladší. Možná proto právě tento úkol zvládne tak málo lidí.

Pozor na podrobnosti

Pečlivě studujte každou ženu. Věnujte pozornost detailům, které obvykle dávají náš věk: ruce, nohy, držení těla a celkovou postavu. Většina lidí si je jistá, že ženy na fotografii jsou asi 30 let.

Ale to zdaleka není pravda.

Jste připraveni se učit pravdu?

Seznamte se s ženou, která se skrývala pod číslem jedna – 54letým Rayem, v čísle dva – 51letým květnem, v čísle tři – 45letým Heikeem a v čísle čtyři – 48letou Michelle.

Úžasné, že? Účastníci 2 a 4, otočení, vypadají mladší než ten, který je ve skutečnosti nejméně starý. Jde samozřejmě o genetiku, zdraví a osobní péči.

Dámy však mohou jen tleskat. Přes velmi mladý věk, zezadu, každý z nich vypadá jako holka! Ženy jistě dodržují dietu a pravidelně cvičí – bez tohoto by takového vzhledu nedosáhly. Opravdu chytré.

Share