„Který květ odráží sílu vašeho ducha“ : Zaměřte se na to, jak se cítíte a představte si květ, který vás nejvíce přitahuje

Květiny jsou s naší duší spojeny ještě více než intelekt!

Proto se zaměřte. Cítit, jak se vaše nohy dotýkají země, cítit každý centimetr těla, poslouchat dech.

Zaměřte se na to, jak se cítíte a představte si květ, který vás nejvíce přitahuje, mírumilovné, inspirující, komfortní, odrážející se.

Vybrali jste si? Pak si přečtěte, co vám odborníci říkají o nejoblíbenějších květech a jejich významu.

1. Tygří lilie.

.

Vaše duše je plná vášně a váš duch je duch lilie s tygří tváří! Máte velmi rozhodující charakter, ale životní potíže pro vás nejsou cizí.

Procházíte životem, obnažíte zuby a naostříte drápy, přistupujete ke každé nové překážce se stejnou odvahou jako ta předchozí.

Vaše silná aura do vás vždy přitahuje lidi. Inspirujete ostatní svou energií a kreativitou. Bez vas by to nebylo tak zábavné.

Lilie také symbolizuje čistotu a sofistikovanou krásu. Jste optimistický, zvědavý a podnikavý – a to je perfektní kombinace.

2. Slunečnice.

Jste energický a veselý a váš duch je duch slunečnice! Jste sociální motýl. Víte, jak se soustředit, zajímavé nápady a řešení problémů přicházejí vždy do hlavy.

Vaše magnetická osobnost a vaše energie jsou věčně nezastavitelné do té míry, že neexistuje žádná situace ani problém, které z pozitivní stránky nevidíte.

V určitém okamžiku svého života jste se prostě rozhodli „být šťastní“ a od té doby se svět stal mnohem lepším!

3. Červená růže.

Jste inteligentní a romantičtí a váš duch je jako červená růže. Je to mocná květina spojená s dramatickými okamžiky života.

Červená růže pro vas hodně znamená. Vrstvy vaší esence jsou mnohotvárné, ale půvabné, jako složité okvětní lístky růží.

Vaše smyslná povaha spolu s neukojitelnou touhou po poznání vás posouvá životem. A nic nezapálí oheň ve vaší duši jako dobrá kniha.

4. Modrá hortenzie.

Jste spolehlivý člověk a zaměřen na rodinu. Vaš duch je duchem modré hortenzie. Víte, jak podporovat a milovat.

Mnoho příbuzných vám věří, čerpá sílu z vás a rádi je rozdáváte. Musíte však dávat pozor, abyste ostatním nedovolili používat vaši laskavost. Pokuste se najít sílu charakteru.

5. Fialový lotos.

.

Jste v přírodě přemýšlivý a klidný a váš duch je duchem fialového lotosu. Jste introvertní osoba, jejíž moudrost je neomezená.

Jiní lidé mají tendenci věřit, že vaše mlčení a klid jsou více spojeny s ostychem a dokonce lhostejností, ale to vůbec není!

Pro vás je „rovnováha“ a „duchovnost“ dosaženo pouze dosažením klidu a míru – na to byste měli věnovat svůj život.

6. Divoká květina.

.

V přírodě se opravdu cítíte jako doma a váš duch je spojován s divokými květinami.

Jste hluboce kreativní a flexibilní člověk. Vaše nálada se bude lišit v závislosti na prostředí. Kreativita a umění pro vás nejsou jen koníčkem, ale součástí života: potřebujete pouze vodu a půdu.

Při poslechu hudby, procházení lesem nebo vyjadřování svých myšlenek na plátně se plně otevíráte.

Našli jste svou květinu? Souhlasíte s popisem?

Share