„Láska holt léčí“ : Zamilovaná Agáta Prachařová provokuje před rozvodem

Tito dva se jednoznačně rozvedou. Agáta a Jakub Prachařovi si už bez jakýchkoli zábran užívají nové vztahy s novými partnery.

Někdo miluje hory, sníh a lyže, a někdo preferuje pláž, písek a slunce. Takže tito dva odjeli na dovolenou v různých směrech, každý se svým milencem nebo milenkou.

Zpočátku se Agáta snažila pomocí sportu vymlátit z hlavy špatné myšlenky. Stojí za zmínku, že je to jeden z nejlepších způsobů vnitřního duševního boje, když se člověk ocitne v těžké situaci.

Modelka tak opět začala běhat, cvičit a dokonce i boxovat s jednou kamarádkou.Právě v tom období hodně zhubla a její fanoušci se jí začali ptát, jestli není nemocná anorektička?

Ale ona má novou lásku a všechno se vrátilo zpět. Nyní opět vypadá skvěle. „Láska holt léčí, konečně mám prsa“ napsala pod svou fotku na Instagramu Agáta z Thajska.

Realitní makléř Zdeněk Turek na ni působí velmi pozitivně. Alespoň to tak vypadá. Modelka si užívá času stráveného společně.

Než odjela na dovolenou, nechala své děti jejich tatínkům. Syna Kryšpínapředala Miroslavu Dopitovi a dceru Miu Jakubu Prachařovi. Děti potřebují být trochu i s otci, nejen s mámou.

A konečně, znovu miluje a je milovanou. Je to její první zahraniční dovolená s novým partnerem.

„Občas to nevyjde tak, jak si přeješ, ale důležité je žít a začít znova“ vysvětlila svůj postoj Agáta.

Share