„Talent má, ale to není všechno“ : Hitmaker Michal David promluvil o budoucnosti Charlotte Elly Gottové

Když se Charlotte Gottová objevila v jednom klipu spolu se svým tatínkem, všichni byli příjemně překvapeni jejím zpěvem. Píseň Srdce nehasnou se stala skutečným hitem.

Fanoušci Karla Gotta čekají, zda tato dívka půjde ve stopách otce, nebo zvolí jinou cestu. Slavný hitmaker, který zná tuto dívku prakticky od narození, říká, že bude muset projít mnoha překážkami.

Michal David je slavná a nehasnoucí hvězda desetiletí. Tento muž napsal neuvěřitelné množství slavných písní.

.

Co však řekne o Charlotte Gottové?Dobře zná dívku a její rodinu, má vůbec nějakou šanci na úspěch?

Michal David k tomu mohl vyjádřit zajímavé myšlenky, protože je jednou z nejzkušenějších osobností v hudbě.

A vyjádřil je. „Rozhodně má všechny předpoklady uspět. Talent má, ale to není všechno. Musí mít také velké štěstí“ vysvětlil známý producent.

.

Říká také, že je nutné mít dobrého skladatele. Také hodně záleží na ní, jak moc bude ochotná tvrdě pracovat a jak moc se bude snažit.

Talent je přirozeně velmi důležitý. Ale stále je třeba mít dobré vztahy se svým „týmem“ a svým manažerem.

To vše dohromady může skutečně zajistit úspěch.

.

Producent říká, že soudě podle písně s tátou Charlotte už umí zpívat. Podle jeho slov dívka chápe, jak to dělat, ale stále má spoustu práce.

„Důležité je, aby měla dobré písničky, které chytnou mladé lidi, protože by měla zpívat pro svou generaci“ upozornil Michal.

Také zpěvák a skladatel naznačil, že nejlepší by bylo, kdyby dívka sama skládala písně. Mezi Čechy hned uvedl příklad kapel jako Mirai nebo Slza a mezi sólisty Mikolase Josefa a Sebastia.

.

Jsou populární, protože sami píší svou hudbu. Proto lidé chodí na jejich koncerty.

Ti, kteří jen předělávají cizí motivy nezůstávají dlouho populární.

Michal David říká, že většina těchto hvězd se pak ukáže jako zbytečná, někdo ještě bude mít štěstí, že se dostane do pořadu v televizi a ostatní prostě zmizí.

.

„Když mají předvést něco svého, jsou v háji“ shrnul producent.

Hitmaker podotkl, že Charlotte už hrála v muzikálech a do muzikálů berou jen ty, kteří něco umějí.Sláva jména tam nic neznamenala.

Kdyby vzali holčičku, která nic neuměla a kvůli tomu by muzikál propadl, tak by to ovlivnilo jejich pověst.Takže i když je to dcera slavného Karla Gotta, musela něco umět.

„Když jsme začínali s Monikou Absolonovou (43), tak ta nebyla asi až tak talentovaná jako Charlottka“ všiml si Michal.

Absolonová prý dokázala, že může být hvězdou, dokázala svou pracovitost. Ale jak to bude s dcerou Slavíka, to říct dopředu nemůže.

Ale o plánech dívky do budoucna nemluvili. Takový cíl zatím neměli.

„Kdyby si se mnou o tom chtěla popovídat, udělám to rád“ shrnul Michal David.

Share