Lucie Bílá napsala dojemné vyznání partnerovi: „Nejkrásnější pár na světě,“ reagují fanoušci

Lucie Bílá chodí s Radkem Filipim už osm let. Zpěvačka našla toho pravého, jejich vztah je harmonický, jsou spolu šťastní. Před několika dny umělkyně zveřejnila na Instagramu společnou fotku a napsala dojemné vyznání partnerovi.

Zpěvačka je ráda, že s ním chodí, označila ho za svůj maják v moři. Je mu vděčná za zázemí a že ji podporuje. Díky němu se jí tento svět zdá hezčí, než teď je. Dodala, že díky takovým lidem by se svět mohl uzdravit.

Lucie Bílá / Zdroj: youtube.com

„Miluji tě,“ reagoval Radek Filip na slova své lásky. Fanoušci také napsali spoustu pozitivních komentářů.

„Vy si takového Muže a takovou životní oporu hrozně moc zasloužíte,“ myslí si jedna žena. „Nejkrásnější pár co znám. Moc zdravíčka a pohody oběma Lucinko!“ popřála jim fanynka.

Lucie Bílá a Radek Filipi / Zdroj: youtube.com

„Nejkrásnější. Děkuji za vás oba. Díky vám jsem šťastná… Vidět úsměv na vašich tvářích mi pořád zlepší den. Děkuji za to, že jste,“ napsala další sledující.

„Nejkrásnější pár na světě,“ nešetřila chválou fanynka. „Je úžasné najít svého parťáka, jak do sluníčka, tak do bláta,“ uvedla další.

Lucie Bílá / Zdroj: tv.blesk.cz

Před časem Lucie Bílá v rozhovoru pro portál Super.cz prozradila, že na začátku vztahu svého partnera málem odehnala, Radek ale chtěl být s ní. Teď zpěvačka doufá, že s Radkem už je to napořád.

PSALI JSME: EVA BUREŠOVÁ ODHALILA SVÉ SOUKROMÍ: UKÁZALA, CO JEJÍ PŮLROČNÍ SYN TRISTAN SLEDUJE V TELEVIZI

PŘIPOMÍNÁME: PROČ SE JI ROZHODLA OPUSTIT DCERA: IVANA JIREŠOVÁ OTEVŘENĚ PROMLUVILA O SVÝCH CHYBÁCH

Share