„Majitelé byli nuceni nechat kočku samotnou doma na 1,5 měsíce“ : kočka nejen přežila v karanténě, ale také nachystala majitelům překvapení

Jedna čínská rodina z Wu-chanu má svůj vlastní symbol nové naděje – symbolem stala čtyři malá koťata.

Zvířata přišla na svět během karantény, ale co je důležitější, jejich matce, kočce Le Le, podařilo se vydržet mnohem déle bez pomoci majitelů, kteří byli v nemocnici.

Tohle je Le Le (před epidemií)

1

Majitel kočky řekl, že celá jeho rodina, a to je sedm lidí, byla hospitalizována před čínským Novým rokem 25. ledna. Nakazili se koronavirem.

Nemohli však najmout někoho, kdo by se o kočce postaral – byt byl zavřen, riziko bylo velké. Proto se rozhodli důvěřovat osudu.

Nasypali hodně písku, rozmístili několik misek s vodou, otevřeli všechny pytle krmiva pro kočky (více než 10 kg).

V domě byl akvárium s rybami a želvami a bylo tam hodně čišté vody vhodné k pití. Zavřeli všechny dveře a okna, kromě okna v koupelně a s těžkým srdcem jeli do nemocnice.

Rodině se podařilo vrátit až po měsíci a půl. Jaké bylo jejich překvapení, když v bytě uviděli čtyři bílá koťata! Koťata narozená během karantény již vyrostla a začala běhat.

2

Le Le vypila téměř všechnu vodu, snědla všechny ryby, ale nedotkla se želv. Ztratila polovinu váhy, ale podařilo se jí porodit a vykrmit koťata!

3

4

Nyní je hlavním miláčkem v rodině a koťata jsou již považována za symboly vítězství nad nemocí.

Share