„Mám byt v Praze, ale“: Timo Tolkki se rozhodl poslat vzkaz do Česka

Timo Tolkia je stále v Mexiku.Už dávno by se chtěl vrátit do Evropy, ale kvůli karanténě to nyní není možné. Takže jediné, co teď může dělat, je sledovat zprávy zejména o dění v Česku.

Finský hudebník se rozhodl vyprávět, jak nyní žije a pracuje v Mexiku.

.

Ještě minulý měsíc Timo Tolkki odletěl na své turné do Ameriky, tam byl v Kostarice a Mexiku.

Plánoval se ještě tento měsíc vrátit do Česka, kde stále žije jeho manželka Dominika Gottová, ale nyní to kvůli nouzovému stavu není možné.

.

Timo Tolkki ale stále čte české zprávy, sleduje, co se v zemi děje, a také čte, co o něm píší média.

„Mám se tady v Monterrey v Mexiku dobře, získal jsem nové přátele, dávám lekce kytary a komponuji novou hudbu pro Avalon“ informoval Timo Tolkki přes svůj facebook.

Dá se říci, že nyní si finský hudebník užívá života v Mexiku. Například nedávno navštívil jednu párty, kterou uspořádal jeho kamarád se svou rodinou.

Kytarista řekl, že to na něj udělalo určitý dojem, když je celý svět izolován a v Mexiku se konají takové párty.On tomu úplně nerozumí.

.

Timo Tolkki říká, že by teď chtěl být v Praze, ale bohužel to teď není možné.Kdy se vrátí do Česka, také říct nemůže, vše se neustále mění.

Také bývalý kytarista skupiny Stratovarius prohlásil, že v českých médiích o něm neustále píší lži.

„Když jsem tam v únoru skládal písně, nemohl jsem si ani jít v klidu koupit kolu, pořád mě někdo pronásledoval“ shrnul Timo Tolkki.

.

Share