Manžel k radosti své ženy zbohatl, ale ona požádala o rozvod: Co se stalo

Manželka se z manželova úspěchu nejprve radovala, dokud k nim domů nepřišla policie.

V Izraeli, v Jeruzalémě, se muž, který dlouhá léta pracoval v bankovnictví, rozhodl změnit kariéru a začal soukromě podnikat. Dlouho vydělával velmi dobré peníze, až jednoho rána vše skončilo.

Rozvod/ilustrační foto/ Zdroj: tengrinews

„Můj manžel více než 10 let pracoval v bance, na různých pozicích a v dobrých podmínkách. Dělal si dobré jméno, dostával dobrý plat, byli jsme šťastní. Jednou večer jsme šli do restaurace a najednou řekl mi, že se rozhodl z banky odejít a začít pracovat na volné noze na kapitálovém trhu,“ uvedla podnikatelova manželka.

Se změnami v životě svého manžela se podle svých slov setkala bez nadšení a připomněla mu případy, kdy lidé v takovém případě přišli o peníze.

„Neboj se, krásko. Slibuji ti, že nám v nové profesi nebude nic chybět, vydělám víc, než vydělám teď,“ odpověděl jí podnikatel.

Rozvod/ilustrační foto/ Zdroj: tengrinews

Postupem času se však manželčin strach o jejich finanční budoucnost zmírnil, protože se její manžel téměř denně vracel s velkými částkami v hotovosti.

„Pokud byl náš život před změnami dobrý, tak se od té doby proměnil ve splněný sen. Se zavřenýma očima jsem mu věřil, byl jsem na něj moc pyšný a viděl jsem, že i on je v nové práci spokojený.” vzpomíná žena.

Téměř o dva roky později se ale život ženy změnil v noční můru.

„Jednoho rána jsme se s manželem, já a děti probudili na hlasité zaklepání na dveře. Přišla k nám policie. Předložili nám příkaz k domovní prohlídce a zatkli mého manžela. S manželem jsme nechápali, co se děje,” řekla.

Rozvod/ilustrační foto/ Zdroj: tengrinews

Žena však po nějaké době zjistila, že důvodem zatčení byla nová profese jejího manžela – „kapitálový trh“, jak jej na začátku zavedl – se ukázal jako trh s hazardem. Muž se podílel na řízení kasina.

„Byl to pro mě šok. Přišlo mi docela zvláštní, že se vracel s velkými finančními částkami, ale věřil jsem mu a až když byl zatčen, vše jsem pochopil. Řekl jsem mu, že se chci rozvést,“ řekla žena.

V současné době probíhají přípravy na rozvodové řízení.

PSALI JSME: SOUD ROZHODL O PROPUŠTĚNÍ ŽHÁŘŮ Z VÍTKOVA: „CHCE SE MI BREČET,“ REAGOVALA MATKA POPÁLENÉ NATÁLKY

PŘIPOMÍNÁME: „UŽ ANI NEVÍM, JAK MOŘE VYPADÁ“: MARCELA HOLANOVÁ PROMLUVILA O DOVOLENÉ. PROČ NEPOJEDE K MOŘI

Share