„Už ani nevím, jak moře vypadá“: Marcela Holanová promluvila o dovolené. Proč nepojede k moři

Zpěvačka Marcela Holanová se těší na léto, až si bude moci trochu odpočinout a užít si slunečné dny. K moři však na rozdíl od mnoha známých osobností nepojede, dovolenou stráví nejspíš v Česku.

Marcela Holanová / Zdroj: tv.blesk.cz

Zpěvačka Marcela Holanová začala svou kariéru v sedmdesátých letech, tehdy zpívala s kapelami Faraon a Reprobox. Její největší hity jsou Ráno, Náš song a Čau, lásko.

Letos v létě si chce, stejně jako mnoho dalších lidí, odpočinout. K moři však nepojede, nejspíš bude v Česku, je tu podle ní krásně.

Marcela Holanová / Zdroj: tv.blesk.cz

V rozhovoru pro ŽivotvČesku.cz vysvětlila, že se bojí létání. Autem cestovat nechce, protože to pro ni není pohodlné. Už teď ji dálky nelákají, dlouhé cesty jsou pro ni problém.

„Pravdou je, že s nadsázkou řečeno už ani nevím, jak moře vypadá,“ řekla se smíchem pro Život v Česku Marcela Holanová.

Marcela Holanová / Zdroj: tv.blesk.cz

Tvrdí, že dovolenou si člověk může užít i v Česku. Moře jí trochu chybí, ale umí si tovynahradit, nestěžuje si. „U moře jsem byla naposledy asi před osmi lety, možná to je i déle. Předtím pak v roce 2005,“ prozradila Marcela Holanová.

PSALI JSME: „BYLO TO MOC SMUTNÉ A POZNAMENALO MĚ TO“: MARCELA HOLANOVÁ PROZRADILA, ŽE SE ROZLOUČILA SE SVÝM MILOVANÝM MAZLÍČKEM

PŘIPOMÍNÁME: ŠTEFAN MARGITA UŽ ZASE ZÁŘÍ A USMÍVÁ SE: DO ŘÍMA ZA NÍM PŘILETĚLY KRÁSNÉ ŽENY, KTERÉ VZAL NA NÁKUPY DO OBCHODU GUCCI

Share