„Manželé si postavili neobvyklý dům v lese“ : Podívejte se, jak vypadá toto netradiční bydlení

Mnozí sní o bydlení na nějakém odlehlém malebném místě. Tento sen ale málokdo realizuje, protože se není tak snadné rozloučit s obvyklým způsobem života.

Nick a Lila Horvitz v roce 2017 zůstali natolik ohromeni krajinou Západní Virginie, že tam zůstali žít.

1

Nick je profesionální fotograf a snadno se rozloučil s městem. Otázkou bylo jen kde bydlet. A pár si vybral kreativní variantu: postavit si dům ze starých okenních rámů.

2

Nick a Lila si nemohli dovolit utrácet moc peněz, a tak k této záležitosti přistupovali prakticky a kreativně. Od svých přátel staré okenní rámy oken koupili za babku.

3

Pár utratil asi 500 dolarů za všechno. A přátelé, i když se na ně dívali jako na blázny, stále pomáhali se stavbou. Manželé si s takovou podporou poradili za měsíc a půl.

4

Uvnitř domu jsou kamna, na kterých můžete vařit a která také slouží k vytápění místnosti. Hlavním problémem bylo to, že v noci bylo strašidelné. Nick ale tento problém vyřešil tak, že pořídil dva psa.

5

V noci zapalují několik lamp a svíček a z dálky dům vypadá jako nějaké báječné místo. Manželé jsou si jisti, že to je nejlepší místo pro život a tvůrčí inspiraci.

6

Nick říká, že neplatí za elektřinu, je zde dostatek denního světla, ale ani slovo o kanalizačním systému.

Zde je video pro ty, kteří se chtějí blíže podívat na tento dům.

Dům, upřímně řečeno, nevypadá jako pohodlné bydlení, ale myslíme, že tam jet na dovolenou je skvělý nápad.

Share