Inspirace v šatníku Kate Middletonové: 5 základních oblíbených barev vévodkyně

Styl Kate Middletonové je již dlouho nejvíce diskutovaným tématem v publikacích, které se rádi ponoří do života královské rodiny.

.

Už je nazývána budoucí královnou Britské říše (její manžel je druhý v řadě na trůnu) a ona zase ukazuje světu, že žije jako obyčejná osoba, i když zatížená královským protokolem a příslušnými povinnostmi.

.

Pro šatník vévodkyně Kateřiny – fanoušek ženského a mírně romantického stylu, existují značné požadavky. Stejně jako královna Alžběta II si nejčastěji vybírá monofonní obrazy – miluje modré, vínové a pastelové odstíny.

.

A to naznačuje, že stylisté velmi kompetentně vytvořili obraz vévodkyně! Koneckonců, vnější vzhled hraje obrovskou roli v tom, jak nás ostatní vnímají. To platí pro výběr délky oblečení, střihu, stínu.

Modrá

.

Možná je oblíbená barva vévodkyně přesně modrá: od hlubokého a přísného safíru po veselý a veselý odstín chrpy.

Při příležitosti výročí charitativní nadace SportsAid v paláci Kensington na sobě vévodkyně z Cambridge nosila na podlaze silueta v královském modrém odstínu od Rolanda Moureta.

.

Zatímco na oficiální návštěvu v Kanadě si Kate vybrala od Jennyho Packhama tmavě modré šaty pláště , vyrobené na míru.

.

Vévodkyně z Cambridge doplnila obraz složitým kloboukem.

.

Červená

.

Kate Middleton zná všechny barvy, které jí vyhovují, z nichž červená je neměnný favorit.

Takový provokativní stín na vévodkyni vypadá vznešeně a elegantně.

.

Navíc její celkový červený vzhled , sestávající z šarlatových šatů britské značky Preen, červené spojky Miu MIu a semišových člunů, lze označit za jeden z nejúžasnějších v šatníku manželky prince Williama.

.

.

.

Světle modra

.

Ve výzbroji vévodkyně z Cambridge je několik služebních dvoudílných obleků, nebesky modré, které vypadají svěží a vhodné v každé situaci.

Naše oblíbená je tužková sukně a peplum bunda Catherine Walker.

.

Šedá

.

Vévodkyně z Cambridge našla perfektní vzorec pro použití šedé ve svém šatníku a umně jej kombinovala s kontrastními odstíny. Kate má takovou nenápadnou a klidnou barvu, která nosí svou vlastní anglickou eleganci.

Mléčna

Mléčný odstín je jednou z nejlepších barev v šatně vévodkyně, která může svou univerzálností dobře konkurovat modré. Právě tato barva vypadá výhodně na společenských akcích i na diplomatických setkáních.

Bravo!

Share