Marie Rottrová chce kvůli zdravotním problémům dočasně opustit Česko: řekla, jaký byl důvod a kam se vydá

Legendární zpěvačka Marie Rottrová měla v zimních měsících několik viróz, a to byl důvod, proč rušila nebo přesouvala své koncerty. Probrala to s lékaři a bylo jí řečeno, že pobyt u moře jí může pomoci. S manželem už proto plánují dovolenou.

Marie Rottrová / Zdroj: youtube.com

Zpěvačka Leona Machálková před pár dny oslavila 30 let na hudební scéně v pražské Lucerně. Na koncertě s ní zazpívala i její legendární kolegyně.

Marie Rottrová po vystoupení v rozhovoru pro Aha! řekla, že byla trochu zadýchaná, ale zpívalo se jí skvěle. Vysvětlila, že Lucerna je krásné místo, ale dělalo jí problém, že v té místnosti nejsou okna.

Marie Rottrová / Zdroj: youtube.com

Aby se cítila dobře, potřebuje čerstvý vzduch. Nyní navíc cestuje do jiných zemí, protože je pro ni důležité příznivé klima.

„Měla jsem v zimě nepříjemné virózy, a proto se teď na doporučení lékařů vydávám častěji k moři,“ řekla pro Aha! Marie Rottrová. Se svým mužem už plánuje dovolenou, kterou chtějí strávit na Mallorce.

Marie Rottrová / Zdroj: tv.blesk.cz

Dodala, že naplánované koncerty neruší, letos by se měla s fanoušky setkat ještě asi 20krát.

PSALI JSME: JAK ADAM MIŠÍK A NATÁLIE JIRÁSKOVÁ OSLAVILI PRVNÍ VÝROČÍ VZTAHU: „DĚKUJU TI LÁSKO ZA TVOU OCHOTU, LÁSKU A OPORU. MILUJU TĚ“

PŘIPOMÍNÁME: OBLÍBENÝ MODERÁTOR HONZA MUSIL OZNÁMIL RADOSTNOU ZPRÁVU: VRACÍ SE NA TELEVIZNÍ OBRAZOVKY

Share