Matěj Stropnický a Daniel Krejčík si chtějí pořídit dítě: „Byli bychom asi dobří rodiče“

Matěj Stropnický spolu se svým přítelem Danielem Krejčíkem žijí na zámku Osečany, který chtějí rekonstruovat. Kromě toho by partneři chtěli adoptovat dítě, ale zatím to není možné. Píše o tom portál Super.cz.

Matěj Stropnický vysvětlil, že podle současných zákonů to nemohou udělat. Pokud by to však bylo povoleno, partneři by rádi adoptovali dítě.

Matěj Stropnický / Zdroj: youtube.com

Dodal, že chápe, že k tomu by byly zapotřebí různá prověření, zda se o dítě mohou postarat a podobně.

Partneři se před časem zúčastnili show Výměna manželek. Daniel žil v rodině, která má šest dětí. „Podle toho, jak Dan zvládl tu Výměnu, si myslím, že bychom byli asi dobří rodiče,“ řekl v rozhovoru pro Super.cz Matěj Stropnický.

Daniel Krejčík / Zdroj: Super.cz

Podle jeho názoru si to mnoho párů zaslouží. Připomněl, že v mnoha dalších státech je to možné. Myslí si, že podobné zákony v Česku nejsou schválené, protože politici nemají vůli.

Vychovávat dítě chce především jeho přítel. Matěj však v minulosti pomáhal s výchovou mladších sester.

Matěj Stropnický / Zdroj: Super.cz

Partneři mezitím rekonstruují svůj zámek. Letos v zimě chtějí dokončit další místnost, bude tam kuchyň. Zámek má ale 27 místností.

PSALI JSME: UPŘÍMNÁ ZPOVĚĎ RŮŽIČKOVÉ O ZAČÁTKU VZTAHU S MANŽELEM: „MY JSME S VLÁĎOU OBA MĚLI VEŠKEROU MORÁLNÍ BRZDU“. CO PROZRADILA V NOVÉ KNIZE

PŘIPOMÍNÁME: JIŘINA BOHDALOVÁ SKONČILA V NEMOCNICI NA KAPAČKÁCH. „VĚŘÍM V ZÁZRAK,“ POPSALA SVÉ ZDRAVOTNÍ PROBLÉMY

Share