Monika Binias poslala Pojkarové drsný vzkaz: „Prober se a přestaň lhát“

Vztahy mezi účastníky show VIP Prostřeno byly napjaté. Všechny překvapil spisovatel, novinář a moderátor Richard Sacher, který se choval divně, a proto ho mnozí diváci nenáviděli. Zpěvačka Marie Pojkarová ale také pro server eXtra.cz prozradila, jak se všichni chovali za kamerami, když se show netočila.

Zpěvačka označila chování Moniky Binias za hnusné, podle ní prý urazila její dceru Petru. Monika jí měla říct, že „má velkou prdel a že smrdí“.

Monika Binias / Zdroj: tv.blesk.cz

Tímto výrokem urazila zpěvačku a její dceru. Pojkarová dodala, že v tu chvíli seděla paní Binias na posteli její dcery. Na stejné posteli ležel v botách zpěvák Sámer Issa, který podle ní vypil několik lahví alkoholických nápojů a tak spal.

Richard Sacher s Marií Pojkarovou / Zdroj: Super.cz

Monika Binias reagovala na její vyjádření na svých sociálních sítích. Požádala ji, aby přestala lhát, a dodala, že Marie Pojkarová se stala účastnicí show jen díky ní.

Kromě toho Richard Sacher také vysvětlil, proč se choval tak divně. „Můj styl účinkování v pořadu Prostřeno! byl mnou vymyšlenou arogantní rolí. Hrál jsem divadlo,“ řekl pro eXtra.cz Sacher.

Richard Sacher / Zdroj: tv.blesk.cz

PSALI JSME: PRVNÍ DÁMA EVA PAVLOVÁ PROMLUVILA O ZÁKEŘNÉ NEMOCI: CO SE JÍ STALO A JAK SE NYNÍ CÍTÍ

PŘIPOMÍNÁME: „S DŮCHODEM VYJDU VÝBORNĚ PRVNÍ TŘI DNY“: ZUZANA BUBÍLKOVÁ ŘEKLA, JAK VYSOKOU PENZI POBÍRÁ

Share