Měsíc vypráví o skrytých myšlenkách a touhách. Jeden ze šesti měsíců ukáže tajné myšlenky a touhy

Každý má v životě své vlastní problémy a obavy. Snahu uniknout z vnějšího světa a ponořit se do vlastních tužeb a zkušeností.

Zdroj: Poshepky.com

Dnes Měsíc vypráví o skrytých myšlenkách a touhách. Toto nebeské tělo má mnohem větší dopad na Zemi, než se může na první pohled zdát. Podívejte se na tyto fotky a vyberte si měsíc, který vás nejvíce zaujal. Je to vaše volba, která vám ukáže, co od života chcete.

1. Jemný měsíc

Zdroj: Poshepky.com

Tato volba demonstruje nesobecký přístup k celému prostředí. Jste velmi dobrý člověk, který se vždy snaží lidem pomoci. Jiní si mohou myslet, že jste opravdu slabí, ale hluboce se mýlí.

Za vaší měkkostí a něhou se však skrývá tvrdý charakter, který vám brání v pádu. Díky této vlastnosti se nikdy nevzdáte. Jste schopni odolat všem problémům, chaosu a nenávisti. Věříte v sebe, a v to, že se budete chovat jak uznáte za vhodné, a jednoho dne přijde den, kdy vás nikdo nebude moci udržet na místě.

2. Pravý Měsíc

Zdroj: Poshepky.com

Lidé, kterým se tento měsíc líbí nejvíce, jsou při výběru blízkého prostředí velmi opatrní. S největší pravděpodobností jste osoba, na kterou se me možno vždy spolehnout, a která bude vždy podporovat ostatních. Vyžadujete to samé i od ostatních, takže hledáte věrné a oddané lidi. Jste připraveni žertovat ve svých vlastních zájmech a pomáhat ostatním.

Měli byste o sobě více přemýšlet, protože takovou laskavost často používají i ostatní. Nejste robot, takže také potřebujete odpočinek. Musíte důvěřovat svému vnitřnímu hlasu a dělat to, po čem vaše duše touží.

3. Silný měsíc

Zdroj: Poshepky.com

Jste racionální a logický jedinec, kteřý vždy dosáhne toho, co chce. Víte, jak stanovit správné cíle a sebevědomě je plnit. Váš úspěch je, že vždy spoléháte na svou vlastní sílu, takže ostatní vás často vidí jako vůdce. I když na první pohled působíte hluboko ve své duši dojmem silné osobnosti, bojíte se nesplnit očekávání druhých.

Jste talentovaní a silní, takže jděte svou vlastní cestou nenecháte se manipulovat ostatními.

4. Milující Měsíc

Zdroj: Poshepky.com

S ostatními jste velmi opatrní, ale těm, kterým věříte, se zcela oddáte. Jste připraveni dát veškerou lásku, laskavost a pohodlí těm, kteří jsou pro vás opravdu důležití. Musíte se naučit překonávat své vnitřní obavy a pocity. Často si totižto myslíte, že vás ostatní nemilují stejně jako vy je… A někdy tento strach může snížit vaše křídla. Právě skrze ně stále milujete osoby, které si to vůbec nezaslouží. Osoby, kteřé vaši lásku vždy považovali za samozřejmost a neudělali nic pro to, aby si ji zasloužili.

Pamatujte, že láska není slabost, nebojte se svých vlastních pocitů.

5. Neklidný měsíc

Zdroj: Poshepky.com

Jste lidé, kteří nemohou sedět a stále hledají nová dobrodružství. Riziko je vaše druhé já, protože každodenní život vás jen dělá smutným. Vaše odvaha zapůsobí a fascinuje ostatní. Lidé vás obdivují, protože působíte dojmem úplně nebojácného člověka. No ve skutečnosti se také musíte obávat.

Nejvíc se vám nelíbí, že vás ostatní vnímají jako bezstarostnou a bezohlednou osobu. Obáváte se, že osoby, které opravdu milujete, vás dříve či později opustí, protože vás poznají jako neschopného vážného vztahu.

6. Čestný měsíc

Zdroj: Poshepky.com

Pokud jste si vybrali tento Měsíc, pak jste člověk, který vždy mluví pravdu tváří v tvář. Vyhýbat se a omlouvat není pro vás. Jste velmi čestný člověk, ale někdy taková impulzivita ostatní přímo děsí. Máte strach, že se ostatní odvrátí. Charisma a poctivost na druhou stranu ve skutečnosti ostatní přitahují.

Nemusíte se ani bát a uchýlit k lhaní, protože se vám to prostě nelíbí. Nebojte se být tím, kým opravdu jste. Jiní obdivují vaši vnitřní energii.

Share