“Nabídka záskoku v Hlavních zprávách mě potěšila”: Návrat Markéty Fialové k Voříškovi

Už 7 let na Nově hlásí večerní zprávy na CNN Prima News dvojice Karel Voříšek a Klára Doležalová. Ale dnes se všechno mění. K Voříškovi se vrátí oblíbená moderátorka Markéta Fialková.

Co bude s Doležalovou? Bude mít dlouhé volno. Spolu se svým manželem odjede do Chorvatska, kde mají na ostrově Šolta druhý domov, olivový háj a výrobnu domácího oleje.

Zdroj: blesk.cz

“Klára bude mít dovolenou a nabídka záskoku v Hlavních zprávách s Karlem mě velmi potěšila,” řekla Fialová.

Klára s Voříškem spolupracovali celých sedm let. Kromě Hlavních televizních novin spolu uvděli také Víkend. Také mezi sebou mají přátelský vztah.

Zdroj: blesk.cz

“Čas od času jsme zašli na kávu a byli jsme v kontaktu. Byl jsem proto moc rád, že se Markéta objevila u nás na CNN Prima News,” řekl Karel.

“Mám velkou radost z toho, že si o prázdninách připomeneme naše společné moderování. Všechno bude pod pečlivým dohledem Kláry, která nás bude sledovat z dovolené,” smál se Voříšek.

Zdroj: blesk.cz

„Jsem přesvědčena, že svého Karla svěřují do nejlepších rukou. Budu se na nich dívat, a doufám, bude to pro oba fajn změna. Byť jen na chvíli,” řekla Klára.

Ale není to jediná změna, která se uskuteční během léta na CNN Prima News. “Chystá se víc záskoků za kolegy,” řekla ředitelka News production CNN Prima News Eliška Čeřovská.

Zdroj: idnes.cz

Share