Michaela Kuklová prozradila, proč má podle svých slov rak0vinu prsu : „To, o čem můžu mluvit, je těch deset let soudů“

Velmi nepříjemné pocity zažívá člověk, který cítí, že se v jeho těle něco mění. Michaela Kuklová prošla mamografem a sonografií, ale výsledky nic neukázaly.

Herečka stejně cítila, že se jí v prsou něco mění, a tak se rozhodla jít ještě na biopsii. Koncem roku 2019 jí byla diagnostikována rakovina prsu.

Pro samotnou herečku to není překvapení, soudě podle jejího minulého života. Podle svých slov měla deset let krásného stresu „díky“ dluhům svého bývalého partnera Jiřího Pomeje.

Michaela Kuklová se považuje za tichého introverta, ale život ji donutil stát se jinou. Teď je mnohem silnější a teď bojuje proti rakovině prsu.

.

Herečka najde teď i nějaké pozitivní momenty ve svém životě, nelituje, ale soudě podle svého minulého života, není překvapená, že se to stalo.

Podle ní měla v minulosti velmi těžké životní období, které výrazně ovlivnilo její charakter, ale zároveň i její zdravotní stav.

.

„Já jsem tu školu potřebovala. Byla jsem neprůbojná a stydlivá. Měla jsem poddajnou a naivní povahu. Teď jsem udělala obrat a všemi pomohlo“ řekla Michaela Kuklová.

Tato změna sebe, tato škola života jí výrazně pomohla cítit se šťastnou. Herečka nechtěla na všechny své těžké chvíle vzpomínat, ale o jedné se přesto pověděla.

.

„To, o čem můžu mluvit, je těch deset let soudů. Nedivím se, že mám tuto nemoc, protože je hormonalní a stresová“ přiznala Michaela Kuklová.

Mluvila o soudech svého bývalého manžela Jiřího Pomeje. Byl producentem filmu Andělská tvář, po kterém vznikl dluh ve výši 60 milionů korun.

.

Soudy kvůli tomuto dluhu trvali deset let. A stalo se, že Jiří Pomeje natočil Andělskou tvář jako fyzická osoba.

Dluh herce a producenta se tak rozšířil i na jeho manželku. Michaela Kuklová byla tehdy velmi nešťastná, protože osobně si žádné peníze nepůjčila.

.

Herečka tak mohla přijít nejen o společný majetek, ale i o svůj osobní, mohla se ocitnout prostě na dně.

Peníze, které by si mohla vydělat svou profesí, by jí zřejmě nestačily ani na splácení dluhů, natož na bydlení.

.

Naštěstí se jí podařilo vyhrát tři soudy a dokázala, že s tím dluhem nemá nic společného, protože o tom nic nevěděla. Ale vyčerpané zdraví jí už nevrátí.

Podle svých slov po nějaké době dokonce dokázala svému bývalému manželovi odpustit. Koneckonců, tam byly některé příjemné chvíle v jejich vztahu, za což je mu dokonce vděčná.

.

Na rozdíl od Jiřího Pomeje, který preferoval léčbu rakoviny alternativní medicínou, však Míša Kuklová věří moderní medicíně.

„Jirka byl sebedestruktivní. Já jsem člověk, kterému co řeknou, jdu dělat aplním. Doktorům naplno věřím“ řekla Michaela Kuklová.

Herečka se bude muset ještě dlouho léčit hormonální terapií. Ale je na to připravená a říká, že už cítí, že všechno bude v pořádku.

Share