Miloše Vystrčila podporují Kubišová a Pithart: předseda Senátu vyzval lidi, aby volili slušnost

Ve čtvrtek se v Jihlavě konal koncert „Volíme slušnost“, který byl součástí předvolební kampaně současného předsedy Senátu Miloše Vystrčila (ODS). Podpořily ho i některé známé osobnosti. Zároveň se nedaleko tohoto místa konala akce na podporu Jany Nagyové (ANO), která také kandiduje do Senátu. Píše o tom server Novinky.cz.

Marta Kubišová / Zdroj: youtube.com

Zpěvačka Marta Kubišová a bývalý předseda vlády a šéf Senátu Petr Pithart se rozhodli vyjádřit podporu Miloši Vystrčilovi. Na koncert nedorazili, proto promluvili ze záznamu.

Zpěvačka vyzvala lidi, aby volili slušnost. Pithart prohlásil, že Miloš Vystrčil je rytíř. Bývalý předseda Senátu připomněl i výrok jeho protikandidátky která nedávno řekla to, co si jen myslela, že by získala imunitu.

Petr Pithart / Zdroj: youtube.com

Jana Nagyová nedávno pro Českou televizi řekla, že jde do Parlamentu, aby získala imunitu. Pak označila tento výrok za omyl.

Jana Nagyová a Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

Předseda hnutí ANO a expremiér Andrej Babiš a Jana Nagyová jsou obžalováni v kauze Čapí hnízdo. Do Jihlavy dorazil i Babiš, protože ji chtěl podpořit.

Současný šéf Senátu byl vděčný všem, kteří se tentokrát do politické soutěže zapojili. Upozornil ale také na vznik dvou stran, které jsou nesmiřitelné. Podle něj to v žádném případě nelze pěstovat, zejména v současné situaci.

Miloš Vystrčil / Zdroj: youtube.com

„A zvlášť když je doba těžká, tak je to zásadní, abychom se dokázali sjednotit a dokázali jsme nalézat řešení,“ řekl Miloš Vystrčil. Předseda Senátu vyzval lidi, aby volili slušnost.

PSALI JSME: „DÁ SE OČEKÁVAT, ŽE SOUČASNÁ VLNA BUDE VYŠŠÍ“: ROMAN PRYMULA PROMLUVIL O EPIDEMICKÉ SITUACI A VAKCÍNÁCH

PŘIPOMÍNÁME: ŠÉF NATO STOLTENBERG: POŠKOZENÍ PLYNOVODŮ NORD STREAM JE NÁSLEDKEM ÚMYSLNÉ AKCE

Share