„Miluji ji, ale nemůžu ji nutit, aby se mnou byla“ : Timo Tolkki souhlasil s rozvodem, který Dominika chtěla

Finský manžel Dominiky Gottové doufal, že svou ženu vrátí. Zdá se však, že ztratil naději. Timo Tolkki podepsal rozvodové papíry které mu předložila jeho manželka.

.

Nedávno se Timo snažil všechny ujistit, že každý den komunikuje se svou ženou a že oba chtějí být znovu spolu. Říkal, že jsou spolu už dvacet let a že se pořád milují.

.

Oznámil své plány, 23. prosince měl přiletět do Helsinek a v lednu chtěl přiletět za svou českou manželkou do Prahy. Z nějakého důvodu si byl jistý, že s ní bude v Česku dál žít. A to muzikant mluvil ještě nedávno.

Je překvapivě, jak se názory a slova člověka během několika dní mění. Vždyť teď podle něj Dominika nechce být s ním, chce rozvod a nový život v Česku.

.

A nový život by měl být bez něj. Prý ho nechce vidět v Praze.

Finský hudebník říká: „Rozvodové papíry už jsem podepsal a jsme tedy definitivně rozvedení. Miluji ji, ale nemůžu ji nutit, aby se mnou byla“.

.

Zpěvaččina nejstarší dcera se rozhodla definitivně rozejít se svým finským manželem. Nezvedá mu telefon.

Tolkki natočil několik audiozpráv pro novináře. V pozadí hraje romantická hudba skupiny Bon Jovi a sám hudebník pláče a říká, že neví, co má teď dělat.

.

Bývalý kytarista skupiny Stratovarius říká, že je z toho velmi smutný, ale chce pro svou milovanou jen to nejlepší. Přiznal, že Dominika ho za dvacet let už třikrát nechala samotného.

.

Timo Tolkki uvažuje o přestěhování do Mexika. Říká, že jen na Vánoce přiletí za rodinou a pak se zase vrátí do Mexika, musí pracovat. Jedním z hlavních argumentů je, že za dům zaplatí čtyři sta eur, což pro něj není příliš velká částka.

Share