Mlada žena se provdala za skoro 90letého miliardáře a díky tomu se proslavila: Jak vše dopadlo

Anna Nicole Smith, skutečné jméno dívky je Vickie Lynn Hogan se proslavila sňatkem s 89letým miliardářem. Její volbou byl James Howard Marshall II.

Anna Nicole Smith / Zdroj: dnes.zivot.org

Lidé si mysleli, že se Anna vdala za starého muže bez lásky, jen kvůli penězům.

Vicki Lynn Hogan (Anna Nicole Smith) se narodila v malém městě Mexia v Texasu. Otec rodinu předčasně opustil.

Matka pracovala jako policistka a nemohla starat se o dítě, a tak dívku vychovávala její teta, která ji měla velmi ráda. Po ukončení školy šla Vicki Lynn pracovat do rychlého občerstvení.

Anna Nicole Smith se svým synem / Zdroj: dnes.zivot.org

Tam potkala svého prvního manžela. Manželství trvalo dva roky a Vicki a její malý syn odjeli do Houstonu dělat kariéru.

Nedostatek vysokoškolského vzdělání jí neumožnil získat dobrou práci a šla do striptýzového klubu. Během této práce si obarvila vlasy na blond a stala se jako Marilyn Monroe.

Pak si zvětšila prsa, ale později se nechala implantáty natolik unést, že si prsa zvětšila do nereálně velikosti.

Anna Nicole Smith / Zdroj: dnes.zivot.org

Kdysi striptýzový klub navštívil miliardář Jay Howard Marshall. Zamiloval se do blonďaté dívky, přestože mu bylo skoro 90 let a jí 26.

Nevadil jí ani věkový rozdíl, ani to, že se pohyboval na invalidním vozíku. Řekla celému světu, že ho miluje, ale nikdo tomu nevěřil.

Anna Nicole Smith s manželem / Zdroj: dnes.zivot.org

Jay Howard zemřel 14 měsíců po svatbě. V Annině životě začala série skandálů. Faktem je, že manžel vdovy se o ní ve své závěti nezmínil, ale ona nezůstala bez koruny a se synem zesnulého manžela začal vleklý soudní spor. Anna vyhrála.

Anna Nicole Smith s manželem / Zdroj: dnes.zivot.org

Po smrti svého manžela se Anna Nicole začala vracet do normálního života: hrála v řadě filmů a vytvořila vlastní talk show.

Anna Nicole Smith s manželem / Zdroj: dnes.zivot.org

Anna Nicole se dostala z rychlého občerstvení do Hollywoodu. Stala se druhou Marilyn Monroe. Měla spoustu příznivců i lidí, kteří ji neschvalovali.

Anna Nicole Smith s manželem / Zdroj: dnes.zivot.org

Po smrti svého manžela žila modelka jen 12 let. V roce 2007 zemřela, protože její tělo nedokázalo překonat zápal plic.

PSALI JSME: “KVŮLI MNĚ JSI ROZHODNE ODCHÁZET NEMUSELA”: KATEŘINA BROŽOVÁ ODMÍTLA VYSTUPOVAT S VERONIKOU ŽILKOVOU. JAKÝ VZKAZ JÍ POSLALA JEJÍ DCERA AGÁTA

PŘIPOMÍNÁME: V SÍDLE HERCE. BEN AFFLECK A JENNIFER LOPEZ PODRUHÉ OSLAVILI SVATBU: NA WEBU SE OBJEVILY PRVNÍ FOTKY Z LUXUSNÍHO OBŘADU

Share