V sídle herce. Ben Affleck a Jennifer Lopez podruhé oslavili svatbu: Na webu se objevily první fotky z luxusního obřadu

50letý Ben Affleck a 53letá Jennifer Lopez, kteří svůj vztah legalizovali na tajném obřadu v Las Vegas v červenci, zorganizovali druhý obřad, na který byli pozváni rodina a přátelé.

Ben Affleck a Jennifer Lopez / Zdroj: life.nv.ua

Jak informoval Daily Mail, slavnostní ceremoniál se konal v Affleckově sídle v Riceboro ve státě Georgia. Majetek má hodnotu 8,9 milionu dolarů.

Svatba umělců / Zdroj: cloutnews.com

Na svatbu Lopez zvolila luxusní bílé šaty s dlouhým závojem od Ralpha Laurena, Affleck si oblékl černobílý smoking. Po boku herce byly jeho tři děti z manželství s Jennifer Garner – dcery Violet a Seraphina a syn Samuel. Po boku JLo byla její dvojčata, Max a Emmy z jejího manželství s Marcem Anthonym. Na internetu se již objevily první fotografie z obřadu.

Svatba umělců / Zdroj: cloutnews.com

Mezi čestnými hosty byl ženichův dlouholetý přítel, herec Matt Damon s manželkou Lucianou Barroso, režisér Kevin Smith, herec Jason Mewes a další. Oslavu zmeškala Affleckova bývalá manželka Jennifer Garner, která se nemohla zúčastnit kvůli natáčení v Texasu.

Jennifer Lopez a Ben Affleck spolu chodili na začátku roku 2000 a byli zasnoubeni, ale svatba byla v roce 2003 zrušena. Affleck a JLo se dali znovu dohromady v květnu 2021, měsíc poté, co herečka zrušila zasnoubení s Alexem Rodriguezem.

PSALI JSME: “PRAKTICKY NIKOHO ZVÁT NEBUDU”: JIŘÍ PAROUBEK SLAVÍ SVÉ SEDMDESÁTINY. ZNÁMÝ POLITIK PROZRADIL, KOLIK NAROZENINOVÝCH PARTY BUDE MÍT

PŘIPOMÍNÁME: MEGHAN MARKLE ODMÍTÁ KOMUNIKOVAT S KATE MIDDLETON Z PEVNÉHO DŮVODU: O CO SE JEDNÁ

Share