„Moc bych si přála, aby vše už bylo za námi“: Iveta Lutovská Vítová promluvila o rozvodu

V roce 2021 Iveta Lutovská Vítová porodila své druhé dítě, ale jen pár měsíců poté oznámila, že se s manželem Jaroslavem Vítem rozvádí. Byla to pro ni nepříjemná situace, ale teď je ráda, že už má za sebou první rozvodové stání.

Iveta Lutovská Vítová / Zdroj: youtube.com

Po rozchodu s manželem výrazně zhubla, ale teď už je na své váze. Pokud jí někdo řekne, že trochu přibrala, bere to teď dokonce jako kompliment.

Iveta tvořila manželský pár s Jaroslavem 11 let, manželům se narodily dvě děti. Před rokem média psala, že moderátorka a modelka svého muže opustila poté, co mu přišla na nevěru.

Iveta Lutovská Vítová / Zdroj: tv.blesk.cz

Podle serveru Blesk.cz Iveta Lutovská Vítová až teď zjišťuje, s kým vlastně žila. Rozvod není nic příjemného, a tak by si samozřejmě přála, aby vše skončilo co nejdříve.

„Moc bych si přála, aby vše už bylo za námi, ale na rychlý konec to nevidím… Vše je ale aspoň konečně rozjeté,“ cituje Ivetu Blesk.

Iveta Lutovská Vítová / Zdroj: youtube.com

Dvojnásobná maminka se spolu s dětmi odstěhovala od manžela loni. Nábytek do nového domu vybírala s dcerou. Se svými potomky ráda jezdí na kole, navštěvuje památky atd.

PSALI JSME: NATALIE PORTMAN SE POPRVÉ PO ZPRÁVĚ O ZRADĚ JEJÍHO MANŽELA OBJEVILA NA VEŘEJNOSTI

PŘIPOMÍNÁME: KEANU REEVES SE POPRVÉ BUDE ŽENIT: V MÉDIÍCH SE OBJEVILA FOTKA BUDOUCÍ NEVĚSTY

Share