Patricie Pagáčová a David Gránský vyrazili na společnou dovolenou: herec pobavil diváky vtipným videem

Před pár dny Patricie Pagáčová prozradila, že plánuje odletět s rodinou do Turecka. Společně s nimi odletěl i její kolega David Gránský s manželkou a synem. Herec a herečka se už na svých sociálních sítích chlubí fotkami z dovolené.

„Už se těším, výhodou společných dovolených je, že si navzájem pohlídáme děti,“ řekla před pár dny Patricie Pagáčová pro server Super.cz.

Začátek cesty ale nebyl ideální, problémy začaly na letišti. Server VipShow.cz píše, že se Pagáčová při odbavení postavila do špatné fronty. Gránský si navíc zapomněl doma cestovní pas, takže musel počkat, až mu ho dovezou.

Naštěstí vše dobře dopadlo a obě rodiny odletěly do Turecka. Patricie a David se už na Instagramu chlubí fotkami z dovolené.

David Gránský ale pobavil uživatele sociálních sítí společným videem s manželkou. „Když dítě usne,“ okomentoval příspěvek herec.

„To nemá chybu! Pěknou dovolenou!“ popřála jim jedna z fanynek. „Ne nadarmo hrajete v ZOO,“ napsala další ze sledujících. „A s těmahle lidma my tady jsme,“ reagovala Patricie Pagáčová.

PSALI JSME: „SPADL JSEM NA DNO“: RICHARD GENZER PROZRADIL, JAK ZAČAL VE STÁNKU SMAŽIT PALAČINKY

PŘIPOMÍNÁME: „TO KOJENÍ MÁM RÁDA“: MAMINKA TŘÍLETÉ DCERKY MONIKA BAGÁROVÁ PROZRADILA, ŽE S KOJENÍM NESKONČILA

Share